Antwort Co je to sport plus? Weitere Antworten – Jak funguje ČT sport Plus

Co je to sport plus?
Vysílání ČT sport Plus se zaměřuje na přímé přenosy z různých sportovních událostí a to nejen z domova, ale i ze zahraničí. Největší porci přenosů vysílá o víkendových dnech (kolem 10 přenosů za den), zajímavé události jsou ale na programu i ve všední dny.ČT sport Plus – živé vysílání online | Česká televize.ČT sport (v letech 2006–2008 ČT4 Sport, 2008–2012 ČT4) je sportovní televizní stanice České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 jako první sportovní veřejnoprávní stanice v Evropě. Převážnou část programu tvoří přenosy a záznamy ze sportovních akcí.

Kde najdu ČT sport : Vysílání ČT sport můžete sledovat i na svém Android zařízení s aplikací Lepší.TV. Fanděte sportu i na cestách!

Jak si pustit ČT Sport Plus

Sportovní live streamy České televize na nové platformě ČT sport Plus i nadále můžete sledovat všude tam, kde jste byli zvyklí.

 1. na webu ctsport.cz,
 2. v mobilní aplikaci,
 3. skrze HbbTV a zelené tlačítko u chytrých televizí
 4. a přes iVysílání.

Jak na televizi zapnout ČT Sport Plus : ČT sport Plus je možné naladit prostřednictvím červeného tlačítka na HbbTV. V tomto případě je nutné, aby televize umožňovala internetové i televizní vysílání. U chytrých televizí je pak možné ČT sport Plus naladit pomocí zeleného tlačítka.

ČT sport Plus je možné naladit prostřednictvím červeného tlačítka na HbbTV. V tomto případě je nutné, aby televize umožňovala internetové i televizní vysílání. U chytrých televizí je pak možné ČT sport Plus naladit pomocí zeleného tlačítka.

Sportovní live streamy České televize na nové platformě ČT sport Plus i nadále můžete sledovat všude tam, kde jste byli zvyklí.

 1. na webu ctsport.cz,
 2. v mobilní aplikaci,
 3. skrze HbbTV a zelené tlačítko u chytrých televizí
 4. a přes iVysílání.

Kde mohu sledovat ČT sport Plus

Sportovní přímé přenosy můžete na ČT sport Plus sledovat:

 • přes web ctsport.cz,
 • v mobilní aplikaci pro Android a iOS,
 • prostřednictvím iVysílání,
 • a skrze HbbTV a zelené tlačítko u chytrých televizí.

Jednou z možností sledování ČT sport Plus je ČT bod HbbTV na chytrých televizích. Do této centrální nabídky České televize se dostanete stisknutím červeného tlačítka na ovladači. Pro sportovní fanoušky je však důležité zelené tlačítko, protože právě to v ČT bodu na chytrých televizích otevírá sportovní menu.televizích, iVysílání nebo v mobilní aplikaci ČT sport.

Pokud neplatíte, ale odebíráte elektrickou energii, pak má Česká televize důvodné podezření, že televizi máte. Proto, pokud ji skutečně nemáte, dejte to vědět čestným prohlášením či evidenčním listem.

Jak stáhnout aplikaci na LG televizi :

 1. Stiskněte tlačítko.
 2. Spustí se program LG Content Store.
 3. Vyberte kategorii Aplikace a hry, která se nachází v horní části obrazovky.
 4. Ze seznamu vyberte aplikaci, která má být nastavena.
 5. Přečtěte si informace o aplikaci a stiskněte tlačítko instalovat.
 6. Aplikaci můžete začít používat ihned po dokončení instalace.

Jak prepnout na CZ Sport Plus : Sportovní live streamy České televize na nové platformě ČT sport Plus i nadále můžete sledovat všude tam, kde jste byli zvyklí.

 1. na webu ctsport.cz,
 2. v mobilní aplikaci,
 3. skrze HbbTV a zelené tlačítko u chytrých televizí
 4. a přes iVysílání.

Kde hledat ČT Sport Plus

své on-line přenosy, jejichž počet výrazně roste. televizích, iVysílání nebo v mobilní aplikaci ČT sport.

Kdo má nárok na osvobození od TV poplatku Poplatek nemusí platit: lidé s úplnou nebo praktickou slepotou obou očí (musí současně splňovat všichni členové domácnosti) lidé s oboustrannou úplnou nebo praktickou hluchotou (musí současně splňovat všichni členové domácnosti)Lidé s úplnou nebo praktickou slepotou obou očí. Lidé s oboustrannou úplnou nebo praktickou hluchotou. Lidé s čistým příjmem nižším než 2,15násobek životního minima za uplynulé kalendářní čtvrtletí. K osvobození je zapotřebí se přihlásit a tuto skutečnost následně doložit.

Jak nainstalovat aplikaci na televizi : Procházení aplikací

 1. Z plochy Google TV přejděte nahoře na kartu Aplikace.
 2. Pokud chcete procházet aplikace, přejetím nahoru nebo dolů vyhledejte různé kategorie.
 3. Vyberte požadovanou aplikaci nebo hru.
 4. Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aplikaci nebo ji zakupte.