Antwort Kde se vysílá Giro? Weitere Antworten – Kde sledovat Giro

Kde se vysílá Giro?
Jak sledovat Giro d'Italia 2024

  • Eurosport (Evropa)
  • beIN Sport (USA)
  • SBS (Austrálie)

První cyklistickou Grand Tour sezony je tradičně Giro di Italia, už 107. ročník odstartuje v italském Turíně a skončí v Římě.

Giro d'Italia 2024
Datum 4. května – 26. května 2024
Start Venaria Reale
Cíl Řím
Počet etap 21

Kdo vysílá Giro d’Italia : Giro d'Italia 2024 live TV – živé vysílání Giro v televizi (Eurosport, ČT Sport), sociální sítě Pochopitelně najdete živé přenosy z Giro di Italia 2024 také v televizi, konkrétně na Eurosportu, který tento závod vysílá již řadu let. Pro online sledování lze doporučit webové rozhraní, dříve známé jako Eurosport Player.

Kde sledovat Sport 1 zdarma

Kde sledovat Sport1 a Sport2 online a zdarma

  • Kuki: 14 dní zdarma.
  • Telly: 14 dní zdarma.

Kde se dá sledovat Eurosport : Online aplikace Eurosport TV je dostupná pro všechny nejrozšířenější systémy. Z mobilních zařízení jsou to aplikace pro Android (Google Play) a iOS (Apple Store). Nechybí ani appky pro Apple TV. Samsung TV, Android TV či Amazon Fire TV, Eurosport lze sledovat i na herních konzolích Xbox a Playstation.

Celkovým vítězem se stal Slovinec Primož Roglič z týmu Team Jumbo–Visma. Závod byl součástí UCI World Tour 2023 na úrovni 2. UWT a byl dvacátým druhým závodem seriálu.

To je rychlý přehled závodu Giro d'Italia 2024, který odstartoval v sobotu 4. května. První letošní Grand Tour zahájila časovka z Venaria Reale do Turína a po třech závodních týdnech protnou jezdci cílovou pásku v Římě. Vítěze letošního ročníku se tak definitivně dozvíme 26. května 2024.

Kde končí Tour de France 2024

V prosinci 2022 bylo také oznámeno, že závod neskončí v Paříži z důvodu příprav na olympijské a paralympijské hry v Paříži 2024. Místo toho závod skončí v Nice individuální časovkou – naposledy byla časovka poslední etapou Tour v roce 1989. V říjnu 2023 oznámil Christian Prudhomme celou trasu.Pelayo Sánchez ze stáje Movistar překvapivě zvítězil v 6. etapě Giro d'Italia 2024, když se v očekávané etapě Strade Bianche dostal z úniku tří…Spustit si ho ale můžete hned několika způsoby:

  1. přímo v televizi přes HbbTV.
  2. přímo v televizi přes aplikaci iVysílání
  3. na PC nebo notebooku přes webový prohlížeč
  4. na mobilním telefonu přes aplikaci.


Sportovní televize Sport 1 a Sport 2 naladíte i v srpnu samozřejmě i tak, jak jste zvyklí. Sport 1 na pozici 67 a Sport 2 na pozici 68. Stanici Sport 1 najdete i na pozici 100.

Kolik stojí Sport 1 : Sport 1 a Sport 2 předplatné: Skylink, freeSAT, Kuki, T-Mobile TV, Vodafone TV, Telly – Sport1TV

Společnost Balíček a cena za měsíc
freeSAT Smart – 299 Kč (jen Sport1, bez Sport2) Multi – 389 Kč Kombi+ – 499 Kč
Kuki M – 290 Kč L – 490 Kč XL – 990 Kč

Jak sledovat Eurosport zdarma : Přímé přenosy z Tour de France 2023 na Eurosportu bohužel nelze sledovat zcela zdarma, televizní stanice Eurosport 1 i Eurosport 2 jsou placené. K dispozici jsou ovšem online live streamy na TV Tipsport, kde lze slavný cyklistický závod také sledovat od startu až do cíle.

Proč není Eurosport na Skylinku

„S vysílatelem zmíněných programů nebylo možné dospět k dohodě na přijatelných komerčních podmínkách. Požadovaná cena nebyla úměrná atraktivitě programů měřené sledovaností. Obsah programů Discovery jsme v uplynulém období již nahradili.

Průměrná cena jednoho kola se pohybuje od 250 do 350 tisíc korun! V jediném okamžiku na pokyn ředitele Tour de France Christiana Prudhomma se tudíž do pohybu dává materiál za padesát milionů korun! A vězte, že každý z jezdců má minimálně dvě rezervní kompletně osazená kola.Trasa a etapy

Etapa Datum Trasa
1 29. června Florencie – Rimini (Itálie)
2 30. června Cesenatico – Bologna (Itálie)
3 1. července Piacenza – Turin (Itálie)
4 2. července Pinerolo (Itálie) – Valloire

Kolik závodníků je na Tour de France : Dresy Tour de France. 198 jezdců bojuje na Tour de France o celkové prvenství. Existují však i další soutěže, které se dají vyhrát.