Antwort Jak se odpojit od Facebooku? Weitere Antworten – Jak se odhlásit z účtu Facebook

Jak se odpojit od Facebooku?
V pravém horním rohu je ikonka s vaším profilovým obrázkem. Dále klikněte na „Nastavení a soukromí“, „Nastavení“ a v levém sloupci na „Vaše informace na Facebooku“, kde poté kliknete na „Deaktivace a odstranění“.Vyberte relaci, kterou chcete ukončit, a klepněte na Odhlásit se. Nebo se posuňte dolů a klepněte na Vybrat, na kterých zařízeních se chcete odhlásit. Můžete vybrat víc relací najednou nebo klepnutím na Vybrat vše vybrat všechny relace. Pak klepněte na Odhlásit se.Co se stane, když si trvale odstraním Facebook účet Účet nebudete moct znovu aktivovat. Trvale vám odstraníme profil, fotky, příspěvky, videa i všechno ostatní, co jste kdy přidali. K ničemu, co jste si na účet přidali, už se nedostanete.

Jak vymazat z telefonu Facebook : Smazání nainstalovaných aplikací

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Vyberte název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.

Jak se odhlásit z aplikace Facebook

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek.
 2. V nabídce, která se zobrazí, klikněte dole na Odhlásit se.

Jak se Odhlasit z ostatnich zarizeni : Odhlášení v zařízení, které už nepoužíváte

 1. Přejděte do účtu Google.
 2. Na navigačním panelu vlevo klikněte na Zabezpečení.
 3. Na panelu Vaše zařízení vyberte Spravovat zařízení.
 4. Vyberte zařízení Odhlásit se.
 5. Pokud se zobrazuje několik relací se stejným názvem zařízení, mohou pocházet ze stejného zařízení nebo z více zařízení.

Vpravo dole na Facebooku klepněte na . 2. Posuňte se dolů a klepněte na Odhlásit se.

Deaktivace účtu: Účet si můžete kdykoli znovu aktivovat. Lidé si nebudou moct zobrazit vaši timeline ani si vás vyhledat. Některé informace ostatní uvidí dál (třeba poslané zprávy).

Jak dlouho trva deaktivace Facebooku

Pokud chcete z Facebooku zmizet natrvalo, využijte možnosti odstranění účtu. V takovém případě Facebook váš účet nejprve deaktivuje a poté započne proceduru odstranění dat. To trvá několik dní. Pokud se během té doby přihlásíte na stránku Facebooku, proces odstraňování se tím zastaví a účet bude znovu aktivován.Vpravo dole na Facebooku klepněte na . 2. Posuňte se dolů a klepněte na Odhlásit se. Z Facebooku se také můžete odhlásit z jiného počítače, tabletu nebo telefonu.Zjisti, jak být safe online!

 1. Přihlaš se do svého účtu na Facebooku.
 2. V pravém horním rohu klikni na malou ikonu šipky a vyjede ti menu.
 3. Klikni na „Nastavení” a potom na „Vaše informace na Facebooku”.
 4. Klikni na „Deaktivace a odstranění”.
 5. Teď už jednoduše vyber „Odstranit účet”.


Odhlášení v zařízení, které už nepoužíváte

 1. Přejděte do účtu Google.
 2. Na navigačním panelu vlevo klikněte na Zabezpečení.
 3. Na panelu Vaše zařízení vyberte Spravovat zařízení.
 4. Vyberte zařízení Odhlásit se.
 5. Pokud se zobrazuje několik relací se stejným názvem zařízení, mohou pocházet ze stejného zařízení nebo z více zařízení.

Jak odinstalovat Facebook z Androidu : Odinstalace aplikace Facebook ze systému Android:

 1. Přejděte do nastavení telefonu a otevřete správce aplikací.
 2. Klepněte na Facebook.
 3. Klepněte na možnost Odinstalovat.

Jak vypada Deaktivovany účet : Co se stane, když je váš účet deaktivován

Nebudete se moci přihlásit do služeb Google ani použít Přihlášení přes Google. Při pokusu o přihlášení se zobrazí chybová zpráva nebo budete přesměrováni na tuto stránku. V některých případech od Googlu obdržíte e-mail nebo SMS s informací, že váš účet byl deaktivován.

Jak vratit Deaktivovany účet

Pokud se domníváte, že byl váš účet deaktivován omylem, můžete se proti tomuto rozhodnutí odvolat. To uděláte tak, že spustíte aplikaci, zadáte své uživatelské jméno a heslo a budete postupovat podle pokynů na displeji. Když se vám nezobrazuje zpráva o deaktivaci účtu, je možné, že máte potíže s přihlášením.

Co se stane, když je váš účet deaktivován

Nebudete se moci přihlásit do služeb Google ani použít Přihlášení přes Google. Při pokusu o přihlášení se zobrazí chybová zpráva nebo budete přesměrováni na tuto stránku. V některých případech od Googlu obdržíte e-mail nebo SMS s informací, že váš účet byl deaktivován.Aktualizované prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Posuňte se dolů a klepněte na Nastavení.
 3. V oddílu Zabezpečení klepněte na Zabezpečení a přihlašování.
 4. Klepněte na Uložení přihlašovacích údajů.

Jak smazat Facebook odkaz : Stačí se přihlásit a přejít na stránku s nastavením účtu: facebook.com/settings. Tam v sekci Obecné přejděte na řádek Správa účtu a vpravo klikněte na odkaz Upravit. Rozbalí se nabídka funkcí a níže najdete odkaz Deaktivace účtu.