Antwort Jak označit všechny maily za přečtené? Weitere Antworten – Jak označit všechny emaily jako přečtené

Jak označit všechny maily za přečtené?
Označení více zpráv jako přečtených

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od zprávy klepněte na profilovou fotku odesílatele. Vlevo nahoře klepněte na políčko vedle možnosti Vybrat vše. Tip: Pokud chcete vybrat další zprávy, přejděte dolů a znovu klepněte na políčko Vybrat vše.V levém dolním rohu obrazovky klikněte na ikonu "Nastavení" (ozubené kolo) a následně zvolte část „Hromadné“. Odškrtněte volbu "Doručovat hromadné e‑maily do složky Hromadné"Klepněte na zprávy, které chcete vybrat. Budete moct archivovat (ikona archivační krabice), odstranit (ikona koše) nebo vybrat ikonu „Přetečení“ (tři tečky), abyste e-maily přesunuli, označili jako přečtené / nepřečtené, označili příznakem / zrušili příznak nebo vybrali vše.

Jak označit email jako důležitý : Změna důležitosti přijatého e-mailu

Ve skupině Značky na pásu karet kliknutím na šipku Další otevřete dialogové okno Možnosti zprávy . Pomocí rozevíracího seznamu Důležitost změňte úroveň důležitosti a pak klikněte na Zavřít. Zavřete zprávu, a když se vás Outlook zeptá, jestli chcete uložit změny, řekněte Ano.

Jak označit více mailu najednou Outlook

Pokud chcete vybrat všechny e-maily v aktivní složce, stiskněte Ctrl+A.

Jak přeposlat více mailu najednou seznam : Pokud chcete vybrat souvislou skupinu zpráv, klikněte na jednu ze zpráv, stiskněte a podržte klávesu SHIFT a potom klikněte na poslední zprávu v seznamu. V nabídce Domů klikněte na Přeposlat nebo stiskněte ctrl+F na klávesnici. Otevře se nová zpráva s vybranými zprávami jako přílohami.

Klikněte na zprávu pravým tlačítkem myši. Klikněte na Označit jako přečtené nebo Označit jako nepřečtené. Pokud chcete označit několik zpráv jako přečtených nebo nepřečtených najednou, klikněte na první zprávu, podržte stisknutou klávesu Ctrl, klikněte na ostatní zprávy a vyberte požadovanou možnost.

Mazání e‑mailů

Smazání více e-mailů najednou: V seznamu e-mailů klepněte na Upravit, vyberte e-maily, které chcete smazat, a pak klepněte na Koš. Více e-mailů najednou vyberete tak, že přejedete dolů přes zaškrtávací políčka.

Co se píše na konci emailu

Nejvhodnějším způsobem zakončení formálního e-mailu jsou formulky „S pozdravem“, „S úctou“ nebo „S přáním hezkého dne“. Nakonec uveďte své jméno a příjmení, popřípadě další kontakt na vás.Zapnutí automatického přeposílání

 1. Na počítači otevřete účet Gmail, ze kterého chcete zprávy přeposílat.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko.
 3. Klikněte na kartu Přeposílání a protokol POP/IMAP.
 4. V sekci Přeposílání klikněte na Přidat adresu pro přeposílání.
 5. Zadejte e-mailovou adresu, kam chcete zprávy přeposílat.

Přeposlání e-mailu v příloze

 1. Na počítači otevřete Gmail.
 2. Vyberte požadované e-maily.
 3. Klikněte na Více. Přeposlat jako přílohu.
 4. Do pole Komu zadejte příjemce. Příjemce můžete zadat také do polí Kopie a Skrytá kopie.
 5. Přidejte předmět.
 6. Napište text zprávy.
 7. Dole klikněte na Odeslat.


Vyzkoušejte to!

 1. Na navigačním panelu zvolte Lidé .
 2. Vyberte Domů > Nová skupina kontaktů.
 3. Do pole Skupina kontaktů zadejte název skupiny.
 4. Vyberte Skupina kontaktů > Přidat členy. a pak vyberte některou možnost:
 5. Přidejte lidi z adresáře nebo seznamu kontaktů a zvolte OK.
 6. Zvolte Uložit & Zavřít.

Jak uložit e mail ze seznamu : Tip: Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na zprávu ze seznamu zpráv a v nabídce vybrat Uložit jako. Vyberte složku (nebo cloudové umístění), kam chcete zprávu uložit. Výchozí název souboru je název zprávy, který můžete přejmenovat, pokud se tak rozhodnete. Klikněte na Uložit.

Jak v Gmail smazat všechny emaily najednou : Smazání jedné nebo více zpráv

 1. Na počítači přejděte do Gmailu.
 2. Zaškrtněte políčko vlevo od každé zprávy, kterou chcete smazat.
 3. Nahoře klikněte na Smazat .

Jak vymazat maily na seznamu

Odstranění právě otevřené zprávy provedete kliknutím na tlačítko "Smazat", které je umístěno v horní liště nad zprávou. Ihned dojde k přesunutí zprávy do složky "Koš". Odstranit zprávy lze také jejich ručním přesunutím do složky "Koš".

S pozdravem, S přátelským pozdravem, Se srdečnými pozdravy, v e‑mailu lze také S přáním pěkného dne –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ za těmito pozdravnými formulemi se nepíše žádné interpunkční znaménko, větné s pokračováním na dalším řádku, např.Vyzkoušejte klasické: „S pozdravem“, „Zdraví“, „Mějte se hezky. “, „Děkuji za odpověď a těším se na další spolupráci. “ apod. (Všimněte si, že jen za poslední dva z nich patří tečka.)

Jak přeposlat více emailu : V nabídce Domů klikněte na Přeposlat nebo stiskněte ctrl+F na klávesnici. Otevře se nová zpráva s vybranými zprávami jako přílohami. Zadejte adresu a napište tuto novou zprávu a klikněte na Odeslat.