Antwort Jak odstranit Facebook? Weitere Antworten – Jak smazat účet na Facebooku

Jak odstranit Facebook?
Dále klikněte na „Nastavení a soukromí“, „Nastavení“ a v levém sloupci na „Vaše informace na Facebooku“, kde poté kliknete na „Deaktivace a odstranění“. Zvolte „Odstranit účet“, „Pokračovat v odstranění účtu“, „Odstranit účet“, zadejte své heslo a klikněte na „Pokračovat“.Smazání nainstalovaných aplikací

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Vyberte název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.Stačí se přihlásit a přejít na stránku s nastavením účtu: facebook.com/settings. Tam v sekci Obecné přejděte na řádek Správa účtu a vpravo klikněte na odkaz Upravit. Rozbalí se nabídka funkcí a níže najdete odkaz Deaktivace účtu.

Jak zrušit účet na Facebooku bez hesla : Pokud jste zapomněli heslo, můžete si vyžádat nové. Pokud nemáte přístup k e-mailu spojenému s účtem, přečtěte si, jak se dá účet znovu aktivovat. Pokud máte na Facebooku další profily, můžete taky odstranit a deaktivovat všechny profily, které k účtu patří.

Jak skrýt profil na Facebooku

 1. Přihlaste se k Facebooku na počítači.
 2. Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek.
 3. Vyberte Nastavení a soukromí a klikněte na Nastavení.
 4. Klikněte na Soukromí a pak na Vaše informace na Facebooku.
 5. Klikněte na Deaktivace a odstranění.

Jak zablokovat Facebook na mobilu : Zablokovat profil. Klepněte na Přidat na seznam blokovaných a zadejte název profilu, který chcete zablokovat. Klepnutím na vyhledejte profil, který chcete zablokovat. Pak klepněte na Blokovat a blokaci potvrďte výběrem možnosti Blokovat.

Jak Facebook stránce odeberu To se mi libí

 1. Přejděte na požadovanou stránku – klepněte na její název v kanálu příspěvků nebo ji vyhledejte.
 2. Pod úvodní fotkou stránky klepněte na Tohle se mi líbí.
 3. Pokud k tomu budete vyzvaní, klepněte na Odebrat To se mi líbí.


Nikde v nastavení sítě možnost odstranění účtu není. K permanentnímu odstranění se musíte doklikat přes Nápověda | Správa účtu | Deaktivace nebo odstranění účtu | Jak můžu svůj účet trvale odstranit. Pokud jej budete chtít odstranit, Facebook vás bude varovat, že už není cesty zpět.

Jak si docasne zrusit Facebook

 1. Přihlaste se k Facebooku na počítači.
 2. Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek.
 3. Vyberte Nastavení a soukromí a klikněte na Nastavení.
 4. Klikněte na Soukromí a pak na Vaše informace na Facebooku.
 5. Klikněte na Deaktivace a odstranění.

Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“. Tady si můžeš vybrat, jestli chceš zablokovat konkrétního člověka, nebo jen upozornění na některé hry či události. Nemusíš se bát, že by si dotyčný pak stěžoval, že sis ho zablokoval/a, nedostane o tom totiž žádné upozornění.Jak obnovit Facebook účet, když se nemůžete přihlásit

 1. Přejděte na stránku Najít můj účet na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.
 2. Najděte účet, který chcete obnovit.
 3. Podle pokynů na obrazovce resetujte heslo k účtu.


Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Kdo mě může najít na Facebooku : Facebook bere obavy o ochranu soukromí vážně, a to i ve vztahu k výsledkům vyhledávání. Vyhledat vás podle jména a kliknout na váš profil může kdokoli kromě lidí, které jste zablokovali. Ale to, co se jim o vás ve výsledcích vyhledávání zobrazí, závisí na tom, co se rozhodnete sdílet.

Jak na FB blokovat : Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“. Tady si můžeš vybrat, jestli chceš zablokovat konkrétního člověka, nebo jen upozornění na některé hry či události. Nemusíš se bát, že by si dotyčný pak stěžoval, že sis ho zablokoval/a, nedostane o tom totiž žádné upozornění.

Jak blokovat uživatele na FB

Blokování uživatelů: Napište jméno profilu, který chcete zablokovat. Pak klikněte na Blokovat. Můžete taky kliknout na Blokovat sledující a vyhledat profily, které chcete zablokovat.

Pokud chcete v kanálu příspěvků dostávat novinky ze stránky, můžete ji sledovat. Pokud chcete stránku podpořit, můžete jí dát To se mi líbí. Když stránce dáte To se mi líbí, automaticky ji začnete sledovat. V kanálu příspěvků se vám tak budou zobrazovat její novinky.Lidé váš profil na Facebooku neuvidí a ani na něj nebudou moct přejít. Fotky, příspěvky ani videa se neodstraní. Pořád budete moct používat Facebook Messenger. V konverzacích se bude dál zobrazovat váš profilový obrázek a lidé vás budou moct vyhledávat podle jména a posílat vám zprávy.

Jak blokovat na Facebooku : Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“. Tady si můžeš vybrat, jestli chceš zablokovat konkrétního člověka, nebo jen upozornění na některé hry či události. Nemusíš se bát, že by si dotyčný pak stěžoval, že sis ho zablokoval/a, nedostane o tom totiž žádné upozornění.