Antwort Jak říkat Emílii? Weitere Antworten – Jak rikat Emílie

Jak říkat Emílii?
Emílie je ženským křestním jménem s mužským protějškem ve jménu Emil. Variantou jména je i Emilia. Někdy bývá jméno dáváno do souvislosti se jménem Amélie, to má však jiný význam. Domácky se jméno užívá jako Emilka, Emča, Emina, Emuška, Ema apod.Ženské křestní jméno Emílie (nebo také Emilia) vzniklo z latiny. Stejně jako mužský protějšek jména Emil se vyvinulo z latinského slova "aemilianus" s významem "pracovitý", "horlivý" nebo také "soutěživý".Emilie pochází z latinského aemilius, což znamená „soutěžící, soupeřící“, mužská podoba jména je Emil. Další variantou je možná Amélie, Amelia a Amilia, její česká domácká podoba pak Emilka či Ema.

Jak oslovovat Emily : Říkáme jí Em, Emčo i Emilko.

Jak říkat EMĚ

Ženské křestní jméno Ema se vyskytuje také ve variantě Emma. Užívá se také jako zkrácenina jména Emanuela. Domáckými variantami jména jsou Emička, Emča, Emka, Emina, Eminka aj. Jméno se užívá také na Slovensku.

Kolik je v ČR Amálie :

Amálie
Původ germánský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 6 320
Pořadí podle četnosti 195.

Melisa nebo též Melissa je ženské křestní jméno. Jméno má řecký původ (melissa), znamená včela. Bylo to jméno nymfy, která se starala o mladého Dia. Další podobou jména je Melita.

V České republice je celkem 817 lidí se jménem Emily. Jméno Emily je 443. nejčastější jméno (každý 12 571.

Kolik lidí má jméno Emily

Jméno Emily má 817 lidí je na 443. místě v ČR, věkový průměr 7 Svátek má 24.11.Anča, Áňa, Aník nebo třeba Anuše.Mia je původem domácká podoba jmen Maria, Amelia, Amalia, Emilia, Miriam a Hermiona. Slovo mia v italštině a mía španělštině znamená moje. Podobně znějící japonské jméno Mija (nebo Miya) znamená svatyně, stále více krásná v japonském přepise.

Ženské křestní jméno Veronika pochází z řeckého jména Bereniké (Phereniké). První část jména tvoří slovo "fere", resp. sloveso "ferein" s významem "nést", druhá část jména "niké" se z řečtiny překládá jako "vítězství". Jméno Veronika tak znamená "ta, která přináší vítězství", "nositelka vítězství", "vítězka".

Jak říkat jméno Amálie : Domáckými variantami jména jsou Amálka a Málinka, dále také Mála, Málka nebo Mali.

Co znamená jméno Amálie : Původ jména Amálie dle některých vědců souvisí s latinským slovem "amare" – v překladu "milovaná" nebo "milá". Mělo by tak stejný význam jako počeštěná verze jména – Libuše. Dle jiných teorií jméno pochází ze staroněmeckého slova "amal", které se překládá jako "pracovitá".

Odkud je jméno Elena

Elena je ženské křestní jméno, méně obvyklá varianta oblíbeného jména Helena nebo anglického Eleonora nebo ruského Jelena. Svátek má podle českého kalendáře 16. března. Je to jméno řeckého původu a znamená „světlo“, „pochodeň“ nebo také jako „nositelka světla".

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.Jméno Emily má 817 lidí je na 443. místě v ČR, věkový průměr 7 Svátek má 24.11.

Jak oslovovat kluka ve vztahu : Asi nikoho nepřekvapí, že nejčastější přezdívkou je podle průzkumu Zlato (20 %), následované Miláčkem (17 %), Láskou (14 %) a Broučkem (7 %). Oslovení Prdelko používají 3 % účastníků průzkumu, přičemž muži osmkrát častěji než ženy.