Antwort Co napsat na narozeninove přání? Weitere Antworten – Co napsat do Narozeninoveho přání

Co napsat na narozeninove přání?
Myslete na něj a na to, co jste společně prožili a zkuste napsat, co cítíte. Na konec přání určitě nezapomeňte připojit svůj podpis a opatřete přání i datem. Pokud si oslavenec přání schovává na památku, určitě to ocení. Píšete-li přání, měli byste v první řadě myslet na oslavence.Tatínku, všechno nejlepší k Tvým významným narozeninám, hlavně hodně zdraví a štěstí, ode všech, co Tě mají moc rádi. Ať je Tvůj život pestrobarevný a zábavný jako tato kytice barevných růží. Krásné narozeniny. Ať máš život jako sen, užíváš si každý den, od starostí žádné vrásky, v každé chvíli mnoho lásky.birthday: Happy birthday! Všechno nejlepší k narozeninám! happy: Happy birthday! Všechno nejlepší k narozeninám!

Jak napsat věnování k narozeninám : Věnování by mělo být hlavně osobní, tedy zdrojem by měla být vaše vlastní hlava, ne internet. Pokud je věnování ručně napsané, působí mnohem osobněji a upřímněji. Věnování obdarované/mu připomene nejen to, od koho dárek dostal. Bude s ním mít spojenou i příležitost, k níž jste mu dárek věnovali.

Jak popřát ženě k narozeninám

 1. Hodně zdraví, štěstí a lásky jedné z nejlepších ženských, co znám.
 2. Krásné narozeniny, babičko!
 3. Vše nejlepší k narozeninám přeje celá Tvoje rodina.
 4. Když prší, hledej duhu.
 5. Maminko, posílám ti z čisté lásky, květy křehké jako sedmikrásky.
 6. Naší překrásné mamince.
 7. Moje drahá babičko, líbám tě s láskou na líčko.

Co napsat Pritelovi k narozeninám : Přejeme ti to nejkrásnější, co jen život může dát. Všechno nejlepší k narozeninám, drahý příteli, dnes si přeji, aby byl tvůj život obklopen štěstím a tvé srdce naplněné láskou. Zasloužíte si jen to nejlepší, co život nabízí, a já doufám , že se vám jich letos do cesty sejde co nejvíce.

Všechno nejlepší – Obecné blahopřání

Přeji Ti/Vám hodně štěstí a mnoho úspěchů v Přeji Ti/Vám hodně štěstí a mnoho úspěchů v… Rádi bychom Ti/Vám poslali naše gratulace k… Rádi bychom Ti/Vám poslali naše gratulace k…

Příklady přání

 • Přeji ti vše, co si za peníze nekoupíš. To je totiž to nejcennější. Všechno nejlepší!
 • Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, ze srdce ti přeji, aby ti všechno klapalo. Nádherné narozeniny!
 • Jsi láskou mého života a těším se na každou chvíli s tebou. Všechno nejlepší, má lásko!

Jak popřát štěstí

Přeji Ti/Vám hodně štěstí a mnoho úspěchů v Přeji Ti/Vám hodně štěstí a mnoho úspěchů v Rádi bychom Ti/Vám poslali naše gratulace kpřání – Slovník současné češtiny | Nechybujte | Lingea s.r.o. 1. Přání je otcem myšlenky . = Vydávání toho , co si člověk přeje , za skutečnost .Voucher není směnitelný za peníze, musí být uplatněna vždy jeho plná hodnota. Voucher nezasíláme elektronicky, bude opatřen razítkem a unikátním kódem, abychom vyloučili zneužití. Do poznámky můžete napsat jméno osoby, kterou chcete obdarovat, my je pak do voucheru doplníme.

Přeji ti jen to nejlepší k narozeninám. Tvá kámoška navždy. Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví, popíjej víno, hodně se směj, jen dobrou náladu, prosím tě, měj. Máme Tě rádi, dobře to víš.

Co ženě k narozeninám : Mladší ženy potěší kosmetika, fitness náramek, kapslový kávovar nebo různé technologické vychytávky. Jako dárek pro ženu středního věku se nabízí luxusní parfém, praktická šperkovnice, hodinky či notebook. Starší dámy pak jistě také ocení šperky a další doplňky, měly by už ale být ve střízlivém a elegantním vzhledu.

Jak popřát brzké uzdravení formálně :

 1. Máme tě rádi, brzy se uzdrav!
 2. Pro potěšení a přeji Vám brzké uzdravení. Těším se až se zase potkáme.
 3. Brzké uzdravení
 4. Brzy se nám uzdrav! Těšíme se na tebe.
 5. Moc na tebe myslíme, brzo se uzdrav, moc se na tebe těšíme.
 6. Milá holčičko, gratuluji ti k uzdravení.
 7. Uzdrav se mi 😘😘
 8. Přeji, aby ses brzy uzdravila.

Jak popřát někomu štěstí

Hodně štěstí a zdraví! Hodně štěstí a zdraví! Přeji Ti hodně štěstí v tento speciální den! Přeji Ti hodně štěstí v tento speciální den!

K narozeninám Ti přeji vše, co jsi vždy chtěla, ať krásné věci dějí se a Ty narazíš na anděla. Potěšení ať přinesou Ti růže, darem jsou od zamilovaného muže. Ať štěstí z tvých očí září. Ať se ti vždy ve všem daří.Všechno nejlepší k narozeninám! Tento výjimečný den Ti přeji jen to nejlepší a tolik radosti, kolik sneseš. A to nejen dnes, nebo zítra, ale po zbytek Tvého života. K Tvým dnešním narozeninám Ti přeji samé štěstí, pevné zdraví, spoustu báječných zážitků a 365 balíčků – a v každém z nich pak jeden krásný den!

Co se píše na přání novomanželům : Gratulace k svatbě

 • „V řadě dnešních gratulantů přejeme Vám maličko, v manželství ať se Vám daří, zdraví, lásku, štěstíčko.”
 • „Láska největší je dar, buďte navždy šťastný pár!”
 • „Buďte trochu stejní, abyste si rozuměli. a trochu odlišní, abyste se milovali.”
 • „Žijte si jako velká matematika, násobte radosti a dělte starosti,