Antwort Které banky podporují Paypal? Weitere Antworten – Jaké karty podporuje PayPal

Které banky podporují Paypal?
Jak PayPal funguje

PayPal funguje podobně jako jiné elektronické peněženky. Stačí si založit účet a propojit ho s vaší platební kartou. Do svého PayPal účtu si můžete přidat karty Visa i Mastercard.Postup propojení bankovního účtu s účtem PayPal:

 1. V horní části stránky klikněte na možnost Peněženka.
 2. Klikněte na možnost Propojit bankovní účet.
 3. Postupujte podle pokynů, které se vám na stránce pro přidání bankovního účtu zobrazí.

Přejděte do peněženky. Klikněte na možnost Převést peníze. Klikněte na možnost Převést na bankovní účet. Klikněte během několika minut nebo za 1-3 dny.

Co je PayPal Česká spořitelna : PayPal je už víc než dekádu nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejspíš nejrozšířenější způsob, jak platit po internetu služby i zboží z celého světa. Zároveň jde o službu, jejímž prostřednictvím je možné platby také přijímat. V České republice ho můžeme používat už více než 15 let.

Co je potřeba k zalozeni PayPal

Pokud tedy splňujete alespoň první podmínku, můžete na stránkách PayPalu odstartovat registraci a založení účtu. Jako první je potřeba projít klasickým registračním kolečkem – zadáte e-mail, dostatečně silné heslo a pár údajů o sobě. Jako další pak budete muset spárovat PayPal s platební kartou.

Proč mi nejde platit přes PayPal : Zkontrolujte svůj účet , zda na vašem účtu nejsou konkrétní důvody, proč platbu zadržujeme, a zjistěte, jak ji můžete uvolnit. Jste nový prodejce s PayPal nebo zavedenýprodejce , který si otevřel nový účet. Pokud máte nový PayPal účet, může nějakou dobu trvat, než si vybudujete pozitivní pověst prodejce.

Vlevo v menu v Paypalu klikneš na Top Up, tam najdeš číslo účtu, kam poslat peníze (81880926/2700) a hlavně Transfer ID, které napíšeš do zprávy pro příjemce.

Jak přidám peníze na svůj PayPal účet z banky

 1. Přejděte do Peněženky.
 2. Klikněte na Převést peníze.
 3. Klikněte na Přidat peníze k zůstatku.
 4. Postupujte podle pokynů.

Jak dlouho trvá převod peněz z účtu na PayPal

Okamžitá, maximálně 1 den. Ve většina případu však proběhne během pár sekund. Neprobíhá zde totiž převod mezi bankovními účty, ale částka je připsána na PayPal účet. Vyplacení peněz na účet trvá 3-4 pracovní dny.Vytvoření účtu PayPal i nakupování přes službu PayPal je bezplatné s výjimkou případů, kdy dochází k převodu měny. Žádné poplatky neplatíte ani v případě, že svým přátelům nebo rodině pošlete ze zůstatku na účtu PayPal platbu ve vlastní měně.Kde se dá platit v Česku přes PayPal

 • Alza.cz – elektronika, hračky,…
 • Zoot.cz – značkové oblečení
 • Microsoft Store – oficiální obchod společnosti Microsoft.
 • Šablony.Webčesky.cz – grafické šablony pro web.
 • Eva.cz – drogerie, elektronika, dům a zahrada, hračky,…
 • Datart.cz – elektronika.


Tady je postup, jak přidat peníze na účet PayPal z bankovního účtu pomocí počítače:

 1. Přejděte do Peněženky.
 2. Klikněte na Převést peníze.
 3. Klikněte na Přidat peníze k zůstatku.
 4. Postupujte podle pokynů.

Jak dlouho trva převod peněz z banky na PayPal : Vyplacení peněz na účet trvá 3-4 pracovní dny.

V naléhavých připadech je možné si připlatit za urychlený převod, který trvá 2-3 dny.

Kolik je poplatek na PayPal : Přijímání vnitrostátních transakcí prostřednictvím služeb PayPal pro online plateb kartou. Sazby mezibankovních poplatků: Pohybují se přibližně v rozmezí od 0,2 % do 2,0 %.

Co je potřeba k založení PayPal

Jako první je potřeba projít klasickým registračním kolečkem – zadáte e-mail, dostatečně silné heslo a pár údajů o sobě. Jako další pak budete muset spárovat PayPal s platební kartou.