Antwort Kolik lidí v ČR se jmenuje Adéla? Weitere Antworten – Kolik lidí v ČR má jméno Adéla

Kolik lidí v ČR se jmenuje Adéla?
Jméno Adéla má 45156 lidí, je na 63. místě a věkový průměr je 16 let.Odvozeninou jména Adéla je například Adélka nebo Adél, což jsou zdrobněliny. Mezi další odvozeniny patří například Adélina, Adelaida, Adelheid, Adelheida nebo Adelinda.

Horymír
Původ slovanský nebo keltský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 160
Pořadí podle četnosti 855.

Kolik je v ČR Vlkoslavů : Zadejte příjmení nebo jméno zjistěte jeho četnost

Obec s RP Počet Každý X-tý
Praha 1 1351691

Kolik je jmen Adéla

NATÁLIE 236 3. ADÉLA 1 898 3. DANIEL 259 3. TOMÁŠ 2 560 3.

Odkud je jméno Adéla : Ženské křestní jméno Adéla je původu starogermánského. Jedná se o počeštěnou a zkrácenou formu německého jména Adelheid. Významový výklad tohoto jména je vznešená bytost, člověk s vybranými způsoby a ušlechtilou postavou. Adéla se dá překládat jako "vznešená", "ušlechtilá" či "spanilá".

Ženské křestní jméno Adéla je původu starogermánského. Jedná se o počeštěnou a zkrácenou formu německého jména Adelheid. Významový výklad tohoto jména je vznešená bytost, člověk s vybranými způsoby a ušlechtilou postavou. Adéla se dá překládat jako "vznešená", "ušlechtilá" či "spanilá".

Adele
Přezdívka Adele
Narození 5. května 1988 (36 let) Tottenham, Londýn, Anglie
Původ West Norwood, Londýn, Anglie
Žánry soul, R&B, blues

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Kolik jmen je v Česku : Databáze obsahuje 412 387 unikátních příjmení a 147 511 unikátních jmen.

Jaká je Adéla : Ženy s tímto jménem jsou energické, plné emocí a citů. Dokáží intenzivně milovat i nenávidět. Díky své neutuchající energii preferují adrenalinové sporty, ale čím jsou starší, tím jejich temperament klesá. Jsou velmi učenlivé, inteligentní a nedělá jim problém pracovat v kterémkoliv oboru.

Kolik je Adél

Příjmení Adel je 62 517. nejčastější příjmení (každý 684 725. obyvatel).

Ženské křestní jméno Adéla je původu starogermánského. Jedná se o počeštěnou a zkrácenou formu německého jména Adelheid. Významový výklad tohoto jména je vznešená bytost, člověk s vybranými způsoby a ušlechtilou postavou. Adéla se dá překládat jako "vznešená", "ušlechtilá" či "spanilá".Zítra slaví narozeniny

  • Josef Rychtář 66 let.
  • Aneta Krejčíková 33 let.
  • Michelle Pfeiffer. 66 let.
  • Uma Thurman. 54 let.
  • Scott Nails. 42 let.
  • Andre Agassi. 54 let.
  • Lonnie Donegan. 93 let.
  • Ivana Zemanová 59 let.

Jaké jméno je nejméně používané : Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).