Antwort Kolik let má reklama na Kofolu? Weitere Antworten – Kolik je Holcicce z reklamy na Kofolu

Kolik let má reklama na Kofolu?
Holčička z reklamy se zlatým prasátkem se objeví v dalším spotu Kofoly – tentokrát představí Cirkulku! Je jí 23 let a „zuby zahnutý nahoru“ jakoby předznamenaly její osud. Sandra Flemrová, holčička z legendární vánoční reklamy a dnes sestřička v zubní ambulanci, se téměř po 20 letech znovu objeví v kampani Kofoly.Reklama se natáčela v roce 2003 v lese nedaleko Mladé Boleslavi. Sníh byl umělý, ale to spotu na ničem neubralo. V roli tatínka se objevil herec Josef Polášek (56) a roli holčičky si střihla talentovaná Sandra Flemrová (22). Z té se během let stala krásná mladá žena, na což se můžete podívat v naší galerii!Reklama se natáčela na Slovensku poblíž Záhoří. Pro Sandru to byl náročný den, ale jak sama říká, bude na něj dlouho vzpomínat.

Kdo hraje v reklamě na Kofolu : Každý v Čechách musel minimálně jednou vidět nezapomenutelnou reklamu na Kofolu. Sandra Flemrová, která v ní hrála, je dnes už dospělá slečna, ale nikde o ní nebylo dlouho slyšet. Zato Josef Polášek, tedy v reklamě tatínek řezající stromek na Vánoce, toho můžete vídat i nadále.

Kdo zpiva Laskyplny Patecek

Kofola & Bernard Láskyplný páteček – YouTube.

Na co byla reklama na Bobíka : Pes Bobík, který se už dříve v reklamě na Centrum.cz stal chodem na večeři zamilovaného páru, se tentokrát stal terčem kreativity veřejnosti. Zadání bylo vcelku morbidní: vymýšlet tragické konce psího hrdiny, který byl před třemi lety nedopatřením naservírován v čínské restauraci.

V roztomilém spotu ještě rozkošnější holčička zdrhá s tatínkem před divokým prasatem. Takový byl do letoška závěr již tradiční vánoční reklamy. Jenže teď společnost přichází s velkou změnou! Reklamu z roku 2003 s holčičkou, tatínkem a prasátkem obnovila a prodloužila o další nové záběry.

Ta se na obrazovkách poprvé objevila v roce 2003 a mezi diváky se stala natolik populární, že od té doby nebyla nahrazena. "Když vydržíš až do večera nepapat, tak uvidíš zlaté prasátko," jsou slova, která zlidověla a dnes je zná už snad každý.

Jak dlouho je stará reklama na Kofolu

Kdo by neznal dnes již tradiční vánoční reklamu na Kofolu. Otce s dcerou, které za drobné pytlačení ve spotu vytrestá setkání se živým „zlatým“ prasátkem, na televizních obrazovkách vídáme již od roku 2003.Fotografie z natáčení reklamy pro Velkopopovický Kozel na slánském náměstí jste mohli vidět už před časem (7. července) na našem FB profilu bit.ly/Kozel-ve-Slanem-foto … a tohle je výsledek. Jak se vám kozel ve Slaném líbíV roce 2003 už každý retro značku dobře znal a tak se autoři rozhodli vsadit na jednoduchost. Vyšlo to. Dvanáct let starý spot byl mezi lidmi natolik úspěšný, že se reklama objevuje v televizi od té doby téměř každý rok a tradice neskončí ani letos. Spot s nevtíravým vtipem navozuje příjemnou atmosféru Vánoc.

Kofola se proto rozhodla zavést Láskyplný páteček. Všem svým zaměstnancům umožňuje čerpat den volna navíc – právě na to, aby jej strávili se svou partnerkou či partnerem, případně na hledání lásky. „Stále se mluví o pojmu „work-life balance“, ale já věřím, že je načase začít mluvit o „work-love balance“.

Jak vzniká reklama : Proces vzniku reklamy

Cíl reklamy – Jaký produkt/služby/značku má reklama podpořit a jaký efekt má reklama inzerentovi přinést. Cílová skupina – Jakou skupinu má reklama oslovit. Načasování – V jakém období má reklama působit a kdy má doručit co největší efekt.

Co je Cirkulka : Tradiční, československý kolový nápoj nezaměnitelné chuti a aroma vyráběný již od roku 1960. Směs 14 bylin a ovocných šťáv okořeněných lékořicí, to je Kofola Originál, kterou si nyní můžete vychutnat i ze skla. Udržitelné vratné láhve jsou o objemu 1 litr a Kofola je uvadí na trh v rámci projektu Cirkulka.

Kde se točila reklama na kozel

Fotografie z natáčení reklamy pro Velkopopovický Kozel na slánském náměstí jste mohli vidět už před časem (7. července) na našem FB profilu bit.ly/Kozel-ve-Slanem-foto … a tohle je výsledek. Jak se vám kozel ve Slaném líbí

Po poctivé práci přichází pořádná odměna od Kozla.Většinovým majitelem Kofoly zůstala být společnost Aetos patřící rodině Samarasů a ostatním zakladatelům Kofoly, jejichž akcionáři jsou René Musila a Tomáš Jendřejek. V roce 2021 je Kofola jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě, má 11 výrobních závodů na pěti evropských trzích.

Kdo zpiva Láskyplný Patecek : Kofola & Bernard Láskyplný páteček – YouTube.