Antwort Kdy se narodil Peterka? Weitere Antworten – Co dělá dnes Jana Peterková ze šlágru

Kdy se narodil Peterka?
Jana Peterková rozjela svou Televizi Natura u významné české on… https://digital.rozhlas.cz/jana-peterkova-rozjela-svou-televizi-natura… Stanice je zaměřená na zdravý životní styl a témata související s medicínou. Jana Peterková je někdejší manželkou majitele Šlágr TV Karla Peterky.

Karel Peterka
Narození 30. prosince 1950 (73 let) České Budějovice
Povolání textař, zpěvák, skladatel, podnikatel
Manžel(ka) Jana Peterková (do roku 2018)
Děti Karelll

Český herec, muzikant, textař a producent Karel Peterka, který stojí za hudební televizí TV Šlágr, se narodil 30. prosince 1950 v Českých Budějovicích. Je znám jako autor protestních písní.

Kolik let je Peterkovi : Karel Peterka (67) by si mohl přezdívat král dechovky, jelikož šéfuje televizi Šlágr a proslavil i hudební duo Eva a Vašek. Ovšem v osobním životě ho teď čeká dost změn. S manželkou Janou Peterkovou (60) se rozvádí a údajným důvodem je jeho nevěra!

Kolik let má Mara

A nakonec se s šéfem televize Šlágr Karlem Peterkou (67) rozešla i milenka Jaroslava Stočesová (48) alias zpěvačka Mára. Podnikatel tak zůstal úplně sám. „Mára už není má přítelkyně!

Kdo vlastni Šlágr TV : Majitel a zakladatel Šlágr TV Karel Peterka přiznal, že jeho televize má existenční problémy. Nevyloučil ani to, že možná skončí. Píše o tom na serveru digital.rozhlas.cz.

Liberec /FOTOGALERIE, ANKETA/- Ve věku 94 let zemřel v noci z 24. na 25. listopadu herec František Peterka, známý především jako večerníčkovský Krakonoš. Peterka pobýval od letošního července v libereckém hospicu, kam dobrovolně odešel z bytu na libereckém sídlišti.

Šlágr TV
Zahájení vysílání 3. února 2012
Provozovatel Šlágr TV, spol. s r.o.
Ředitel Karel Peterka
Formát obrazu 16 : 9

Kdy se narodila Mara

Ignác František Mára
Základní informace
Narození 1721 Havlíčkův Brod
Úmrtí 1783 Berlín
Povolání hudební skladatel a violoncellista

Karel Peterka je jedním z jednatelů společnosti Šlágr FNDB, druhým jednatelem firmy je Jan Peták. Držitelem vysílacích licencí pro programy Šlágr TV a Šlágr 2 je společnost Šlágr TV. Dosud ji ovládali manželé Peterkovi přes společnost Česká muzika (od jara 2019 byl Karel Peterka jediným vlastníkem České muziky).Jméno Krakonoš je nejmladší, vytvořil ho teprve Václav Kliment Klicpera v básni Krkonošská kleč (1824).

Kromě českého označení Krakonoš se v rozmanitých literárních dílech uvádí jména ducha hor také jako „pan Johannes“ nebo Rzepiór či „pan Jan“, později německy Rübezahl (také ve variantách Rubical, Ribenzall, Rýbrcoul) či polsky Liczyrzepa (přeloženo do češtiny „Řepočet“ alias „Počítač řep“).

Kolik roků má Mara : A nakonec se s šéfem televize Šlágr Karlem Peterkou (67) rozešla i milenka Jaroslava Stočesová (48) alias zpěvačka Mára. Podnikatel tak zůstal úplně sám. „Mára už není má přítelkyně!

Co je slovo šlágr : Šlágr, také hit, trhák, je označením pro nějakou entitu, která je momentálně velice módní či populární a tudíž na trhu i velice žádaná. Dříve byla tímto slovem označována pouze populární píseň. Obvykle se tento pojem užívá především v oblasti médií (televize, rozhlas, film apod.).

Kdy se narodila Jaroslava Stočesová

Kateřina Stočesová (* 14. října 1979 Podlesí, Československo) je česká modelka a podnikatelka. V roce 1998 zvítězila v soutěži Miss České republiky a téhož roku získala i ocenění Queen of the World. Jaroslava Stočesová je česká zpěvačka, která na veřejnosti vystupuje pod pseudonymem Mára.

K tomu, aby pohádka nabrala správné obrátky, je tady sojka – bonzačka. Ta vidí, slyší, nikdy nelení a letí to vyzvonit Krakonošovi.K tomu, aby pohádka nabrala správné obrátky, je tady sojka – bonzačka. Ta vidí, slyší, nikdy nelení a letí to vyzvonit Krakonošovi.

Jak se jmenuje Trautenberk : Trautenberk (hudební skupina)

Trautenberk
Základní informace
Web www.trautenberktanzmetal.cz
Současní členové
Miroslav „Prasopes“ Císler (zpěv) Luboš „Horst“ Valeček (zpěv) Marek „Mála“ Vais (kytara a zpěv) Dalibor „Dála“ Dvořák (kytara) Jan „Anička“ Suchý (basová kytara) Jiří „Jörg“ Hodl (bicí)