Antwort Kde sledovat Oktagon 43 v TV? Weitere Antworten – Která televize vysílá Oktagon

Kde sledovat Oktagon 43 v TV?
Koncem roku 2023 organizace Oktagon MMA oznámila spolupráci s internetovými televizemi Telly a O2 TV. Na novém programu Premier Sport 4 běží nonstop pořady a doprovodné video materiály, zatímco na stanici Premier Sport 4 Extra si můžete zakoupit přímý přenos Oktagon turnajů v TV.Jak turnaj sledovat Všech 7 turnajů budete moci sledovat pomocí placených PPV online přenosů na OKTAGON.TV. O všech dalších možnostech vysílání budeme ještě informovat na našich sociálních sítích. Všechny akce proběhnou samozřejmě BEZ přítomnosti diváků a za dodržení všech vyžadovaných pravidel.Aktivujte si přímý přenos z Oktagonu

Aktivaci provedete během pár minut. Klikněte na tlačítko Aktivovat Oktagon. Pokud už máte O2 TV s tarifem Modrý, Bronzový, Stříbrný nebo Zlatý, přihlaste se do aplikace Moje O2. V aplikaci si balíček Oktagon aktivujete.

Kde sledovat premiér Sport 4 : Od listopadu můžete všechny zápasy Oktagonu sledovat na nové televizní stanici Premier Sport 4. Už nyní ji naladíte na Telly TV, později i na O2 TV. Oktagon, největší československá MMA organizace, se nově dostává i na televizní obrazovky.

Kde si pustit Oktagon

Web OKTAGON.TV slouží jak pro nákup PPV, tak pro sledování přímého přenosu. Sledovat ho můžete na počítači, v televizi, na mobilním telefonu, tabletu nebo přes TV aplikaci. Případně můžete navštívit některý z našich OKTAGON barů.

Kolik stojí Oktagon TV : Vaše členství v OKTAGON CLUB platí do jeho vypršení, ovšem další benefity budeme integrovat do předplatného OKTAGON.TV CLUBu, který stojí měsíčně 2,99€ a předplatit si jej můžete zde.

Členové OKTAGON.TV CLUB získají přístup k přednostnímu nákupu lístků na OKTAGON turnaje v aplikaci OKTAGON MMA, kterou je možné stáhnout v App Store (iOS) a Google Play (Android), kde je nutné být přihlášený pod stejným emailem jako na webu OKTAGON TV.

Představíme vám nejlepší stránky pro bezplatné streamování, abyste mohli sledovat živý fotbal.

 1. LiveTV.
 2. streamonsport.
 3. RedDirect.
 4. streamhunter.
 5. Stream2Watch.
 6. Televize Pirlo.
 7. HesGoal.
 8. FootyBite.

Jak sledovat O2 sport zdarma

Diváci tak od 31. března najdou sportovní obsah kanálu O2 TV Free, prostřednictvím služby O2 TV Sport Na den, v HbbTV výhradně v aplikaci na TV Prima. Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den.Paper View od 250 Kč – Heureka.cz.Jak si mohu koupit předplatné OKTAGON.TV CLUB Členem OKTAGON.TV CLUB se stanete v případě zakoupení předplatného na webu OKTAGON.TV v sekci Předplatné. Předplatné můžete koupit s obnovováním po měsících nebo rovnou na rok.

Pokud chcete vytvořit přímý přenos z mobilu, musíte splnit požadavky.

 1. V telefonu nebo tabletu spusťte aplikaci YouTube.
 2. Ve spodní části klepněte na Vytvořit. Vysílat živě.
 3. Aktivace prvního živého přenosu může trvat až 24 hodin. Až bude funkce aktivována, můžete vysílat okamžitě.

Jak sledovat fotbal na internetu : Spoustu těch nejlepších fotbalových lig můžete sledovat živě prostřednictvím live streamů u největších sázkových kanceláří jako je Tipsport, Fortuna nebo Chance, online vysílání pak najdete saké u Sazkabetu nebo SYNOT TIPu.

Kde sledovat dnešní fotbal : Většina fotbalových přenosů je právě na kanálech Nova Sport, některé zápasy je ale možné sledovat i přímo na TV Nova. Zároveň Nova nabízí určitou porci zápasů i prostřednictvím online streamovací služby Voyo.

Kolik stojí O2 TV Sport

Vyberte si variantu

Pak je cena tarifu Stříbrné za 549 Kč a Zlaté za 899 Kč měsíčně. Tarif si po uplynutí 2 měsíců můžete kdykoliv změnit v Moje O2. Víc v ceníku základních služeb. Zvolte si některý z předplacených tarifů nebo zjistěte více informací o O2 TV Sport.

Diváci tak od 31. března najdou sportovní obsah kanálu O2 TV Free, prostřednictvím služby O2 TV Sport Na den, v HbbTV výhradně v aplikaci na TV Prima. Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den.Jakou platformu nebo program zvolit pro živé vysílání, jaké vybavení se vám bude hodit a na co si dát pozor

 • Facebook. Živé vysílání z mobilu. Živé vysílání z notebooku.
 • Instagram.
 • TikTok.
 • Twitch.
 • YouTube. Živé vysílání z mobilu. Živé vysílání z notebooku.

Proč mi nejde stream : Pokud váš stream vypadá nebo zní špatně, může být problém v kvalitě zdroje zvuku či videa pro váš kodér. Podívejte se po chybách kodéru na panelu pro přímé přenosy, zkontrolujte vytížení procesoru ve vašem kodéru. Případně zkuste najít problémy se zvukem či videem v místním souboru archivu.