Antwort Kde je Pruzracne moře? Weitere Antworten – Kde je průzračné moře

Kde je Pruzracne moře?
Cala Mariolu, Sardinie, Itálie – Překrásná pláž na východě Sardinie s průzračným mořem plným ryb, které Vás hned obklopí. S pískem i rozeklanými skalisky. Podle mnohých je tím nejúžasnějším místem v celé Sardinii. Agios Pavlos Beach, Rhodos, Řecko – Jedno z nejkrásnějších míst na Rhodosu.Karibik, Antigua a Barbuda, Aruba, Brazílie, Cookovy ostrovy, Ekvádor, Fiji, Francouzská Polynésie, Galapágy, Grenada, Havajské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Maledivy, Malta, Mauricius, Seychely, Tahiti, Tanzánie, Trinidad a Tobago, Turks a Caicos, Zanzibar.Cesty na bílé pláže

 • Maledivy. Azurově modré nebe, průzračný Indický oceán, jemný bílý písek a naprosté odloučení od světa zpestřené dokonalým komfortem a nadstandardními službami.
 • Seychely.
 • Mauricius.
 • Zanzibar.
 • Francouzská Polynésie.
 • Mosambik.

Kde jsou v Řecku písečné pláže : na Zyknthosu(Tsilivi, Laganas-tady je opravdu voda velmi plytká…), Kos(Matichari, Marmari- v Kardameně je hrubší písek také), Korfu(Acharavi, Kavos,..), Rhodos(Faliraki, Lindos- ale na Rhodu převládájí spíše pláže písek+kamínky), dokonalé písečné pláže jsou i na Thassosu (světlý jemný písek a tyrkysová voda), na …

Jaké moře je na Korfu

Korfu, resp. Kerkyra (řecky Κέρκυρα / Kérkyra [ˈkʲe̞ɾkʲiɾa]IPA; starořecky Κέρκυρα nebo Κόρκυρα; latinsky Corcyra; italsky Corfù; anglicky Corfu) je druhý největší ostrov v Jónském moři, součást Řecka.

Kde je nejčistší moře na světě : Pokud hledáte to nejlepší místo pro dovolenou u moře, jsou jimi z hlediska kvality vody ostrovy Kypr a Malta. Průzračně čistá voda je tady téměř všude (99,1 % a 98,9 %). Daří se také Řecku (97 %) nebo Chorvatsku (94 %), kde ale kvalita vody mírně klesá.

Na pomyslném žebříčku nejčistší vody vede Kypr, následují Rakousko, Řecko nebo Malta. Podle evropské agentury se kvalita vod v Evropě rok od roku zlepšuje. Úplný ideál ale turisté nenajdou. „Průhlednost moře může být krásná a koupání bezproblémové.

Podívejte se, kde najdete krásné písčité pláže.

 • Rajská pláž, Lopar, ostrov Rab.
 • Sakarun, ostrov Dugi Otok.
 • Pláž Bijeca v Medulinu.
 • Prapratno, poloostrov Pelješac.
 • Pláž Vela Pržina, ostrov Korčula.
 • Kraljičina plaža u města Nin.
 • Pláž Saplunara, ostrov Mljet.
 • Pláž Slanica, ostrov Murter.

Kde je v Bulharsku nejčistší moře

Pláže u známého letoviska Albena stojí za to. Jejich kvalitu potvrzuje ocenění Modrá vlajka, která se uděluje nejčistším přímořským oblastem. Lokalita je vhodná pro milovníky vodních sportů, stejně jako pro každého, kdo si chce užít bezstarostné slunění na vyhřáté pláži s jemným pískem.Pláž Elafonissi na Krétě bývá často označována za vůbec nejkrásnější řeckou pláž. Je omývána tyrkysovým mořem a pokrytá narůžovělým pískem. Turisté oceňují kromě její přírodní krásy také romantickou atmosféru a divokou okolní přírodu.Řecko patří mezi dovolenkové stálice a není pochyb o tom, že lví podíl na tom mají nádherné pláže. Na mnoha z nich hrdě vlají modré vlajky udělované za čistotu okolí a kvalitu vody. Dovolte naší specialistce, aby vás seznámila s hitparádou řeckých pláží na Lefkadě, Krétě, Rhodosu, Thassosu, Mykonosu a Lesbosu.

Paleokastrica. Je označována za nejhezčí místo na Korfu a i přes vetší množství turistů je ten přívlastek oprávněný. Už ten exotický název naznačuje, že jde o něco speciálního. Místní členité a skalnaté pobřeží je plné malých zelených ostrůvků, které lemují zátoky s karibsky modrou vodou.

Kde je v Bulharsku nejhezčí moře : Na území Varny se nacházejí jedny z nejkrásnějších pláží v Bulharsku – rozlehlé zlatavé písečné pruhy, zeleň, čisté moře, rozmanitá letoviska a malebné oblasti i rekreační zóny. Svůj ráj zde najde každý – rodiny s dětmi, mladí lidé hledající zábavu i milovníci přírody, kteří touží po klidné a tiché dovolené.

Kde je Nejspinavejsi moře : Na pomyslném žebříčku nejčistší vody vede Kypr, následují Rakousko, Řecko nebo Malta. Podle evropské agentury se kvalita vod v Evropě rok od roku zlepšuje. Úplný ideál ale turisté nenajdou.

Kde v Evrope je Nejhezci moře

Nejlepší moře Evropy

 • Řecko. Řecko je členitá země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů a výbornou kuchyní.
 • Portugalsko. Horské masívy, hluboké lesy, rozsáhlé pláně, krásné pláže i skalnaté útesy.
 • Španělsko. Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi.
 • Itálie.


Nejteplejšími moři jsou Baleárské, Ligurské, Tyrhénské a Jaderské. Červenec se svými dlouhými dny je skvělou dobou na to si pořádně odpočinout. Chystáte-li se právě na dovolenou a obzvlášť vybíráte-li zájezd last-minute, mohlo by se vám hodit vědět, jaké jsou aktuální teploty evropských moří.A nejlepších výsledků dosáhly pláže u Dubrovníku, Krku, Vrsaru, Novigradu, Poreče či Rabu. Z celkového počtu odebraných vzorků bylo navíc jen necelé procento nevyhovujících. Takové nejvíce znečištěné místo se nachází okolo turisticky i dopravně vytíženého Splitu.

Kde jsou nejkrásnější pláže v Chorvatsku : Nejkrásnější pláže Chorvatska: Těchto 10 musíte vidět

 1. Pláž Zlatni Rat, ostrov Brač
 2. Pláž Trstenica, Orebič
 3. Pláž Punta Rata, Makarská riviéra.
 4. Pláž Pasjača, Dubrovník.
 5. Pláž Stiniva, ostrov Vis.
 6. Pláž Divna, Trpanje.
 7. Zátoka Lovrečina, ostrov Brač
 8. Pláž Saplunara, ostrov Mljet.