Antwort Kde dávají Kouzelnou školku? Weitere Antworten – Kdy dávají Kouzelnou školku

Kde dávají Kouzelnou školku?
Kouzelná školka se v TV vysílá Po-Pá v 17:20 a 8:30 a zároveň se za školkáčky VYDÁVÁ po celé ČR na TOUR!Kouzelná školka, jeden ze zásadních dětských pořadů České televize, slaví v letošním roce dvacet let. Téměř jednou tolik ovšem pamatuje Studio Kamarád, které si své čtyřicátiny připomene začátkem roku 2021. Autorkou Kouzelné školky je Markéta Vaněčková, která je po celou dobu jejího vysílání i dramaturgyní pořadu.Poslední Kouzelná školka s Michalem – 25. června 2023 – Události | Česká televize.

Kdo nahradi Michala v kouzelne skolce : Jen výjimečně se sejde více moderátorů nebo František, Filípek a Fanynka, například ve vánočním vysílání. Michal Nesvadba poprvé Kouzelnou školku uváděl 27. ledna 1999, kdy s ním, ale ještě skřítek František nevystupoval. František začal v Kouzelné školce vystupovat až o několik dílů později.

Kdo mluví skřítka Františka

Tomáš Juřička (* 26. ledna 1960 Jihlava) je český herec. Účinkoval v seriálu Sanitka, dlouhá léta namlouval skřítka Františka v pořadu Kouzelná školka.

Kolik je dílů Kouzelné školky : Kouzelná školka – O čem to je

Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. ZAJÍMAVOST: Ke dni 19. března 2012 bylo natočeno a odvysíláno přesně 2032 dílů Kouzelné školky.

Michal Nesvadba
Michal Nesvadba při vystoupení ve Vyškově, srpen 2007
Narození 3. listopadu 1957 (66 let) Praha Československo
Choť Světlana Nálepková (1985–1990) Andrea Nesvadbová (od 2008)
Děti Josefína Nesvadbová Marek Nesvadba


Tomáš Juřička (* 26. ledna 1960 Jihlava) je český herec. Účinkoval v seriálu Sanitka, dlouhá léta namlouval skřítka Františka v pořadu Kouzelná školka.

Jak poslat obrázek do Kouzelné školky

Pokud malujete obrázek na určité zadané téma, od data vysílání pošlete ideálně do 14 dní vč., obyčejnou poštou, NELZE ELEKTORNICKY! a vždy napište: TÉMA + na zadní stranu obrázku JMÉNO dítěte a zpáteční adresu!Po dlouhých 24 letech se rozhodl, že moderování Kouzelné školky definitivně ukončí. Poslední díl Kouzelné školky, ve kterém hrál, byl odvysílán 30. června 2023.Hlavní postavy

 • Magdalena Reifová Magda.
 • Michal Nesvadba. Michal.
 • Dagmar Patrasová Dáda.
 • Jitka Molavcová Jitka.
 • Lubomír Kostelka. děda Lubin.
 • Jana Hlaváčová babička Jana.
 • Libuše Havelková babička Libuška.
 • Ladislav Trojan. děda Láďa.


Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru. Do pole název souboru zadejte nový název obrázku nebo přijměte navrhovaný název souboru.

Jak vložit obrázek do bunky : Vložit obrázek do buňky:

Pokud máte obrázek ve schránce, můžete ho vložit jako obrázek do buňky. Vyberte Vložit > Vložit obrázek do buňky. Klikněte pravým tlačítkem do buňky Možnosti vložení > Vložit do buňky.

Kdo je v Kouzelné školce : Obsazení filmu Kouzelná školka

Michal Nesvadba .. Michal [41]
Magda Reifová .. Majda [35]
Jitka Molavcová .. Jitka [49]
Jana Hlaváčová .. babička Jana [61]
Lubomír Kostelka .. děda Lubin [72]

Jak uložit obrázek bez pozadí

Vyzkoušejte to!

 1. Vyberte fotku.
 2. Vyberte Nástroje obrázku > kartu Formát a vyberte Odebrat pozadí.
 3. Z nástrojů pro odebrání pozadí :
 4. Až budete hotovi, vyberte Zachovat změny .
 5. Pokud chcete upravený obrázek uložit jako samostatný soubor, klikněte na fotku pravým tlačítkem a vyberte Uložit jako obrázek.


Správa uložených položek

 1. Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .
 2. Dole klepněte na Uloženo .
 3. Posuňte se na konec pásu.
 4. Klepněte na Zobrazit všechny uložené položky.

Vyberte snímek, do kterého chcete přidat obrázek pozadí. Vyberte Návrh > Formát pozadí. Klikněte pravým tlačítkem myši na okraj snímku a vyberte Formát pozadí. V podokně Formát pozadí vyberte Obrázek nebo texturová výplň.

Jak se jmenuje obrázek bez pozadi : Obrázky s průhledným pozadím bývají nejčastěji uloženy ve formátu GIF nebo PNG.