Antwort Jak zjistit kdy byl naposledy online? Weitere Antworten – Jak zjistit kdy byl naposledy aktivní

Jak zjistit kdy byl naposledy online?
Zobrazení podrobností o aktivitě

Pokud chcete zjistit podrobnosti o položce: V dolní části položky klepněte na Podrobnosti. Zobrazí se datum a čas, kdy aktivita proběhla, a důvod, proč byla uložena. Můžete si také prohlédnout údaje o poloze, zařízení a aplikaci.Pomocí funkce Naposledy a stavu online zjistíte, jestli je kontakt online a kdy WhatsApp naposledy použil. Pokud je některý z kontaktů online, znamená to, že má na svém zařízení spuštěnou aplikaci WhatsApp a je připojen k internetu. Nemusí to však znamenat, že si přečetl vaše zprávy. > Nastavení > Soukromí.Aktualizované prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno.
 2. Pod svým profilovým obrázkem klepněte na a pak na Záznamy o aktivitách.
 3. Dole klepněte na Zobrazit historii aktivit.

Jak zjistit kdy byl někdo aktivní na Messengeru : Zjistěte, jak zobrazit, kdy jste aktivní nebo kdy jste byli aktivní naposledy. Vaši přátelé a kontakty na Facebooku, Messengeru a Instagramu se zapnutým aktivním stavem uvidí vedle vašeho profilového obrázku nebo časovou značku, která bude ukazovat vaši poslední aktivitu na účtech se zapnutým aktivním stavem.

Proč nevidím kdy byl online na Messengeru

Znamená to, že jsou na Facebooku nebo v Messengeru aktivní nebo tam byli aktivní nedávno. Pokud vedle jména některého člověka nevidíte, znamená to, že si v nastavení vypnul funkci Aktivní stav. Pokud máte zapnuté zobrazování aktivního stavu, zobrazíte se na daném profilu jako aktivní nebo nedávno aktivní.

Jak být stale online na Messengeru : Zapnutí nebo vypnutí zobrazování aktivního stavu v Messengeru

 1. Nahoře klepněte na svůj profilový obrázek a pak na .
 2. Klepněte na Aktivní stav.
 3. Klepnutím vedle Ukázat, že jste aktivní aktivní stav zapněte nebo vypněte.

Sekci Stav najdete na záložce Aktuality. Aby se vám zobrazovaly aktualizace stavu jiného uživatele a jemu se zobrazovaly ty vaše, je potřeba mít jeden druhého uloženého jako kontakt.

Odešlete-li zprávu kontaktu, který vás zablokoval, zobrazí se vám u ní pouze jedna šedá fajfka, která indikuje, že zpráva byla odeslána. Druhá fajfka se nezobrazí. Pokusíte-li se s daným kontaktem uskutečnit hovor, nebudete spojeni. Pokud jste správcem skupiny, nemůžete ho přidat do skupiny.

Jak zjistit kdo je online na Messengeru

Lidé, kteří jsou nebo nedávno byli aktivní na Messengeru nebo Facebooku, se zobrazují na kartě Lidé, nahoře v seznamu chatů, případně mají u jména nebo fotky .Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Znamená to, že jsou na Facebooku nebo v Messengeru aktivní nebo tam byli aktivní nedávno. Pokud vedle jména některého člověka nevidíte, znamená to, že si v nastavení vypnul funkci Aktivní stav. Pokud máte zapnuté zobrazování aktivního stavu, zobrazíte se na daném profilu jako aktivní nebo nedávno aktivní.

Jak poznám že si mě někdo zablokoval na Messengeru : Pokud jste s uživatelem, kterého zablokujete, na Facebooku přátelé, odebere se z vašeho seznamu přátel. Profily nedostávají oznámení, že jste je zablokovali. Pokud jste ve skupinovém chatu s profilem, který jste zablokovali, zprávy od daného profilu se vám automaticky skryjí. Nebudou vám na ně chodit upozornění.

Jak zjistit aktivitu na telefonu : Zapnutí nebo vypnutí Aktivity na webu a v aplikacích

 1. Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Nastavení Google.
 2. Klepněte na Data a ochrana soukromí.
 3. V sekci Nastavení historie klepněte na Aktivita na webu a v aplikacích.
 4. Zapněte nebo vypněte Aktivitu na webu a v aplikacích.

Jak se pozná blokované číslo

První metoda: pomocí zavolání

V případě, že má jedinec, který si vás zablokoval, aktivní hlasovou schránku, tak se hovor ihned přepne právě do hlasové schránky. Pokud tedy uslyšíte při volání několik pípnutí, a poté se hovor přesune do hlasové schránky, blokováni nejste. Druhá strana vám hovor pouze nezvedá.

 1. V aplikaci WhatsApp klepněte na ikonu. > Nastavení.
 2. Klepněte na Soukromí > Zablokované kontakty.
 3. Klepněte na kontakt, který chcete odblokovat.
 4. Klepněte na Odblokovat uživatele {kontakt}. S daným kontaktem si opět budete moct vzájemně posílat zprávy, přijímat hovory a zobrazovat aktualizace stavu.

Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na Instagramu : Instagram nenabízí žádný způsob, jak zjistit, kdo navštívil váš profil.