Antwort Jak vypnout profil na Instagramu? Weitere Antworten – Jak deaktivovat účet na insta

Jak vypnout profil na Instagramu?
V pravém dolním rohu se nachází ikonka s vaší profilovou fotkou. Po kliknutí na tuto ikonku dále zvolte ikonku třech čar pod sebou, která se pro změnu nachází v pravém horním rohu. Přes tuto ikonku se dostanete k „Nastavení“, zvolte „Účet“, „Odstranit účet“ a vyberte „Deaktivovat účet“.Při dočasné deaktivaci účtu se váš profil, fotky, komentáře a To se mi líbí skryjí. Skryté zůstanou, dokud se nepřihlásíte a účet tak znovu neaktivujete. Instagramový účet si můžete deaktivovat jen z počítače, z mobilního prohlížeče nebo aplikace Instagram. Účet si navíc můžete deaktivovat jen jednou týdně.Pokud je to možné, pomocí přepínače „Označit firmu jako trvale uzavřenou“ ukažte, že vaše firma již neexistuje.

 1. Přejděte do Firemního profilu. Přečtěte si, jak svůj profil najít.
 2. Klikněte na ikonu možností Nastavení Firemního profilu.
 3. Klikněte na možnost Odstranit Firemní profil.
 4. Klikněte na Pokračovat Odstranit.

Jak si přepnout osobní účet na IG : Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Jak deaktivovat Instagram v aplikaci

Na webové stránce se přihlásíte do svého účtu, kliknete na ikonu panáčka, kterou se dostanete na svůj profil a následně vyberete možnost Upravit profil. Tady úplně dole najdete možnost Dočasná deaktivace vlastního účtu.

Co znamená Deaktivovany účet : Deaktivací vašeho účtu na Facebooku (Účet-Nastavení účtu-Deaktivace účtu) dojde k jeho „zmrazení“, což v praxi znamená, že vypnete svůj profil a odeberete své jméno a obrázek z veškerého obsahu, který sdílíte. Tím pádem budou váš profil a všechny k němu přidružené informace pro ostatní uživatele neviditelné.

. Podle typu svého profilu vyberte buď Nástroje a nastavení pro firmy, nebo Nástroje a nastavení pro tvůrce. Klepněte na Přepnout typ účtu. Klepněte na Přepnout na osobní účet a pak potvrďte klepnutím na Přepnout na osobní.

Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Jak přepnout účet na osobní

Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu. Klepněte na v pravém horním rohu. Vyberte Správa účtu. Klepněte na možnost Převést na osobní účet.V případě, že si přejete skrýt poslední aktivitu ve zpravách na Instagramu, stačí tuto funkci vypnout v nastavení Instagramu. V nastavení tuto možnost naleznete v kategorii Soukromí a zabezpečení pod záložkou Stav aktivity (Activity Status).Dočasné odstranění, neboli deaktivace účtu znamená, že se facebookový účet dočasně skryje před okolím. Ostatní lidé neuvidí žádné fotky, videa, příspěvky, zkrátka veškerý obsah. Zůstanete však dohledatelní v aplikaci Facebook Messenger, a to podle vašeho jména a profilové fotky.

Pokud jste si účet odstranili vy sami nebo někdo, kdo má vaše heslo, obnovit ho už nemůžeme. Můžete si vytvořit nový účet se stejnou e-mailovou adresou, jakou jste použili předtím, ale nemusíte dostat stejné uživatelské jméno.

Jak vypada Deaktivovany účet : Co se stane, když je váš účet deaktivován

Nebudete se moci přihlásit do služeb Google ani použít Přihlášení přes Google. Při pokusu o přihlášení se zobrazí chybová zpráva nebo budete přesměrováni na tuto stránku. V některých případech od Googlu obdržíte e-mail nebo SMS s informací, že váš účet byl deaktivován.

Co to je deaktivovat : Co je to deaktivace Význam: Deaktivace – vypnutí, ukončení či zrušení běžícího procesu. Případně jeho přerušení.

Jak odstranit druhy účet na Instagramu na mobilu

Odstranění instagramového účtu

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na .
 3. Klepněte na Centrum účtů a pak na Osobní údaje.
 4. Klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu a pak na Deaktivace nebo odstranění.
 5. Klepněte na účet, který chcete trvale odstranit.


Firemní profily obsahují informace o předmětu činnosti firmy, adresu firmy, kontakty na firmu, URL a další údaje. Přidáním firmy či instituce do katalogu Firmy.cz se automaticky vytvoří firemní detail, který je umístěn do vhodné tematické kategorie.Profesionální správa Vašeho instagram účtu za 483 Kč | Stovkomat.

Jak si nastavit soukromí na Instagramu : Ve svém profilu klikni na ikonu „Nastavení“ a zvol možnost „Soukromí a zabezpečení“. Hned v první části obrazovky je nabídka „Účet a soukromí“, kde zaškrtni políčko „Soukromý účet“. Lidé, které máš přidané mezi followery, mohou také dál sdílet i tvoje Instastories.