Antwort Jak uložit obrázky z PDF? Weitere Antworten – Jak uložit obrázek z PDF

Jak uložit obrázky z PDF?
Vytvořit z dokumentu obrázek není problém, pokud používáte program Acrobat. V pravém panelu stačí zvolit možnost Exportovat PDF, dále kliknete na Obrázek jako formu exportu a následně si vyberete konkrétní formát: JPEG, TIFF nebo PNG. Kliknete na vybraný formát a tlačítko Exportovat.Zkopírujte obrázek: Zvolte Úpravy > Kopírovat a pak příkazem Úpravy > Vložit vložte obrázek do otevřeného dokumentu v jiné aplikaci. Klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a vyberte možnost kopírování obrázku do schránky nebo do nového souboru.Pomocí online převaděče Acrobat můžete rychle převést soubor PDF na obrázek ve formátu PNG, TIFF nebo JPG v libovolném webovém prohlížeči. Stačí si vybrat preferovaný formát souboru. Acrobat pak během několika sekund soubor převede na obrázek JPG v kvalitě, které můžete důvěřovat.

Jak vytvořit snímek z PDF : Otevřete PDF v aplikaci Adobe Acrobat nebo Acrobat Reader. Vyberte nabídku ikony tří čar (Windows) nebo nabídku Upravit (macOS) a poté vyberte možnost Vrátit zpět, znovu provést a další > Pořídit snímek. Ohraničte pomocí rámečku oblast, kterou chcete vytisknout. Vyberte ikonu tiskárny na horním globálním panelu.

Jak uložit obrázek ve formátu JPG

Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru. Do pole název souboru zadejte nový název obrázku nebo přijměte navrhovaný název souboru.

Jak uložit soubor PDF : Chcete-li změny uložit do aktuálního souboru vyberte příkaz Soubor > Uložit.

V nabídce Soubor vyberte Exportovat. V části Formát souboru vyberte požadovaný formát obrázku (JPEG, TIFF, PNG nebo BMP). Vyberte Uložit pouze aktuální snímek.

Důležité: Tato možnost se nezobrazí, pokud danou fotku už v zařízení máte.

 1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Vyberte fotku nebo video.
 3. Klepněte na ikonu možností Stáhnout.

Jak uložit do JPG

Jak uložit soubory jako obrázky

 1. Klepněte na nabídku Soubor > Uložit jako.
 2. V poli Uložit jako typ zadejte: Soubory BMP (*. bmp) Soubory GIF (*. gif) Soubory JPEG (*. jpg) Soubory PNG (*. png) Soubory TIFF (*. tif)
 3. Zadejte Název souboru a klepněte na Uložit.

Použití klávesy PRINT SCREEN

Stisknutím tlačítka PRINT SCREEN zachytíte obrázek celé obrazovky a zkopírujete ho do schránky v paměti počítače. Potom můžete obrázek vložit (CTRL+V) do dokumentu, e-mailové zprávy nebo jiného souboru.Jak uložit soubory jako obrázky

 1. Klepněte na nabídku Soubor > Uložit jako.
 2. V poli Uložit jako typ zadejte: Soubory BMP (*. bmp) Soubory GIF (*. gif) Soubory JPEG (*. jpg) Soubory PNG (*. png) Soubory TIFF (*. tif)
 3. Zadejte Název souboru a klepněte na Uložit.


Jak otevřít a upravit soubor PNG.

Otevřete existující soubor obrázku v aplikaci Photoshop a klikněte na tlačítko Uložit jako. V zobrazeném dialogovém okně zvolte v nabídce Formát položku PNG.

Jak uložit soubory : Uložení dokumentu

 1. Na kartě Soubor vyberte Uložit jako nebo Uložit kopii.
 2. V dialogovém okně Uložit vyberte OneDrive.
 3. Pokud chcete, aktualizujte název a typ souboru a vyberte. Uložit.
 4. Vyberte Procházet a přejděte do libovolného umístění, včetně plochy.
 5. Zadejte název a vyberte. Uložit.

Jaký je rozdíl mezi PDF a PDF a : PDF/A je oficiální archivační verze formátu PDF definovaná v standardech ISO 19005-1:2005 a ISO 19005-2:2011. Jedná se o zúžení definice formátu PDF tak, aby bylo možné soubory uložené v PDF/A otevřít beze ztráty informace i všemi budoucími verzemi softwarových nástrojů.

Jak převést PDF do JPG zdarma

Jak převést dokument PDF do formátu JPG online:

 1. Chcete-li začít, přetáhněte soubor PDF nebo jej nahrajte ze zařízení nebo z cloudové služby úložiště.
 2. Náš nástroj začne automaticky převádět soubor.
 3. Stáhněte převedený soubor JPG do počítače nebo jej uložte přímo do cloudové služby úložiště.


Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru. Do pole název souboru zadejte nový název obrázku nebo přijměte navrhovaný název souboru.Připravili jsme si pro vás menší souhrn těch fotobank, které jsou opravdu zdarma a neměl by být problém s jejich použitím.

 • Pixabay. Pixabay funguje již od roku 2010 a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších bezplatných fotobank, kterou používají uživatelé na celém světě.
 • Unsplash.
 • Freepik.
 • Canva.
 • Foodiesfeed.

Jak uložit soubor jako obrázek : V normálním zobrazení otevřete snímek, který chcete uložit. V nabídce Soubor vyberte Exportovat. V části Formát souboru vyberte požadovaný formát obrázku (JPEG, TIFF, PNG nebo BMP).