Antwort Jak si vyzvednout Gopass? Weitere Antworten – Jak funguje Gopass Slovensko

Jak si vyzvednout Gopass?
GOPASS je mezinárodní věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup. Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.Ano, vydání čipové Gopass karty je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 2 EUR/ 50 CZK/ 10 PLN. Karta se přiřadí k Vašemu kontu a dá se využívat při budoucím nákupu našich produktů. Karta je nevratná, personalizovaná a nepřenosná.Gopass body umíte využít při nákupu vybraných produktů a služeb za zvýhodněné ceny v e-shopu, respektive v označených kamenných partnerských provozovnách. V eshopu najdete bodové nabídky ve svém profilu v části Gopass kupony, kde si vyberete vhodný produkt, projdete nákupním procesem a v závěru uplatníte své body.

Kdy vznikl Gopass : Věrnostní program GOPASS se vyvinul přirozenou cestou z původního věrnostního systému TatryPass což byla plastová kartička, která umožňovala získat slevu při opakovaném nákupu služeb společnosti. Nový systém vznikl v 7/2013, kdy byl spuštěn nový vylepšený program GOPASS.

Jak fungují skipasy

Skipasy jsou, obdobně jako průkazky do MHD, nepřenosné. To znamená, že jeden skipas může používat pouze jedna osoba. Provozovatelé skiareálů se ovšem často setkávali a setkávají s tím, že u skipasů dochází k jejich přeprodávání (hlavně u těch vícedenních a sezonních).

Jak funguje skipas online : Na skiresortcard.cz lze online nakoupit skipasy, rezervovat si lyžařské vybavení nebo sportovní či wellness zážitek. Pro nákup skipasu online není nutné vlastnit registrovanou čipovou kartu skiresort card. Pokud ji nemáte, online skipas si vyzvednete v jednom z výdejních automatů, tzv. sKIOSKŮ.

Jak se zaregistruji do Gopassu Registrujete se rychle a jednoduše přímo na této webové stránce (odkaz – https://www.gopass.travel/CZ/homepage/registration), přes mobilní aplikaci Gopass Travel nebo na samoobslužných pokladnách Gopass Tickets, které jsou umístěny přímo v střediscích.

Storno služby uskutečníte na svém kontě Gopass v sekci Moje objednávky, u konkrétní služby, kterou chcete stornovat, a to kliknutím na položku Stornovat. Stornovat lze jen vybrané produkty, proto pokud se u služby nezobrazuje možnost storna, daný produkt je nestornovatelný.

Kde funguje Gopass

Seznam resortů, kde je možné používat Gopass: Slovensko: Lyžařská střediska – Jasná, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica a Starý Smokovec, Aquaparky – Tatralandia a Bešeňová, Golfové resorty – Grafobal Group Golf Resort Skalica a Royal Valley Golf Club.Gopass SKI sezónka 2024/25 bude platit v těchto lyžařských střediscích: SK: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec, CZ: Špindlerův Mlýn, Ještěd, PL: Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu (COS), Beskid Sport Arena (BSA), AT: Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Muttereralm.V praxi se pak jedná o předplacenou kartu, díky které můžete využívat vleky a lanovky v daném skiareálu nebo areálech. Jednoduše předtím než vyrazíte na svah, koupíte si online cestou skipas, který si poté vyzvednete ve skipasomatu. Nebo si ho můžete pořídit rovnou na místě.

Na skiresortcard.cz lze online nakoupit skipasy, rezervovat si lyžařské vybavení nebo sportovní či wellness zážitek. Pro nákup skipasu online není nutné vlastnit registrovanou čipovou kartu skiresort card. Pokud ji nemáte, online skipas si vyzvednete v jednom z výdejních automatů, tzv. sKIOSKŮ.

Na co je skipas : Skipass je lístek, respektive poukázka na lyžování v určitém lyžařském areálu na určitý čas. Nejedná se tedy o lístek na jednotlivou cestu, ale určitou banku, která umožňuje vykonat více času na vleku. Slovo pochází z anglického ski pass.

Kolik stojí skipas na Ještědu : Česko – Jizerské hory

Skipas CZK
Dospělí – 6 dní
Děti (6 – 11 let) – 1 den 550
Děti (6 – 11 let) – 6 dní
Mládež (12 – 17 let) – 1 den 630

Jak funguje online skipass

Na skiresortcard.cz lze online nakoupit skipasy, rezervovat si lyžařské vybavení nebo sportovní či wellness zážitek. Pro nákup skipasu online není nutné vlastnit registrovanou čipovou kartu skiresort card. Pokud ji nemáte, online skipas si vyzvednete v jednom z výdejních automatů, tzv. sKIOSKŮ.

Resort Card je nepřenosná a je vázána na jméno a datum narození držitele. Resort Card si můžete vyzvednout v Zákaznickém centru TICKET POINT | INFO ihned po registraci na webových stránkách eshopu.Lovit skipas po kapsách není pohodlné, ani moc bezpečné. Abyste neustále nemuseli řešit otázku „kam s ním“, je lepší se rovnou vybavit speciálním držákem na skipas. Jedná se o levný a praktický doplněk, bez kterého se dnes již neobejde snad žádný lyžař nebo snowboardista.

Kde koupit Czech skipass : Prodej Czech Skipassu probíhá od 1. 11. 2023 a zájemci si jej mohou kupovat u pokladen všech zúčastněných lyžařských středisek. Permanentka platí po celou sezónu, je nepřenosná a až na Špindlerův Mlýn fungují i pro večerní lyžování.