Antwort Jak se jmenuje obrázek bez pozadi? Weitere Antworten – Jak uložit PNG bez pozadí

Jak se jmenuje obrázek bez pozadi?
Vyzkoušejte to!

 1. Vyberte fotku.
 2. Vyberte Nástroje obrázku > kartu Formát a vyberte Odebrat pozadí.
 3. Z nástrojů pro odebrání pozadí :
 4. Až budete hotovi, vyberte Zachovat změny .
 5. Pokud chcete upravený obrázek uložit jako samostatný soubor, klikněte na fotku pravým tlačítkem a vyberte Uložit jako obrázek.

Když se vrátíme k tvaru a velikosti, je nejlepší sáhnout po stripboxu, který dělá směrový pruh světla, s výškou mezi 160 – 200 cm, abyste dokázali nasvítit plochu za stojící postavou. Samozřejmě, pokud budete fotit produkty, stačí vám stripboxy menší. Tím máte vyřešené bílé pozadí.Přidání průhledné oblasti do obrázku

Průhledná oblast se dá vytvořit ve většině obrázků. Vyberte obrázek, ve kterém chcete vytvořit průhledné oblasti. Klikněte na Nástroje obrázku > Přebarvit > Nastavit průhlednou barvu. V obrázku klikněte na barvu, která má být průhledná.

Jak se zbavit pozadí ve Photoshopu : Případně můžete použít klávesovou zkratku Cmd/Ctrl+F nebo v pruhu voleb zvolte Nápověda > Nápověda aplikace Photoshop. Na panelu Objevujte přejděte na Procházet > Rychlé akce a vyberte Odstranit pozadí. Kliknutím na tlačítko Použít odeberete pozadí z fotografie a připravte ji k použití ve svých kompozicích.

Jak uložit obrázek bez pozadí

Online aplikace Remove Image Background

Stačí přejít na adresu https://www.remove.bg/upload Zde vás nečeká žádné složité nastavování. Jen nahrajete obrázek, u kterého požadujete odstranit pozadí tlačítkem „Upload image“ a máte hotovo.

Jak odstranit pozadí z PDF : Otevřete PDF obsahující pozadí. Na globálním panelu zvolte nástroj Upravit. V levém panelu se zobrazí sada nástrojů Upravit stránky PDF. Vyberte možnost Pozadí > Odstranit.

K obrázku, který zbývá po odebrání pozadí, můžete použít grafický efekt nebo přidat efekty obrázků .

 1. Vyberte obrázek.
 2. Na pásu karet na kartě Formát obrázku vyberte Odebrat pozadí.
 3. Výchozí oblast pozadí je purpurová, aby se označila k odebrání, zatímco popředí si zachová své přirozené zabarvení.


Otevřete na iPhonu aplikaci Fotky . Klepnutím zobrazte libovolnou fotku pořízenou v režimu Foto na celé obrazovce a potom klepněte na Upravit. a potom na volbu Portrét u horního okraje obrazovky. Pomocí jezdce hloubky ostrosti zvyšte nebo snižte míru rozostření pozadí portrétu.

Jak udělat fotku bez pozadí Iphone

Otevřete na iPhonu aplikaci Fotky . Klepnutím zobrazte libovolnou fotku pořízenou v režimu Foto na celé obrazovce a potom klepněte na Upravit. a potom na volbu Portrét u horního okraje obrazovky. Pomocí jezdce hloubky ostrosti zvyšte nebo snižte míru rozostření pozadí portrétu.Otevřete na iPhonu aplikaci Fotky . Klepnutím zobrazte libovolnou fotku pořízenou v režimu Foto na celé obrazovce a potom klepněte na Upravit. a potom na volbu Portrét u horního okraje obrazovky. Pomocí jezdce hloubky ostrosti zvyšte nebo snižte míru rozostření pozadí portrétu.Pro uložení do formátu png. -24 bit použijte klávesovou zkratku Ctrl+Alt+Shift+S (zmáčknete všechna tato tlačítka najednou). Z nabídky různých formátů vyberte "PNG-24" a zmáčkněte tlačítko Uložit (Save). Výsledný soubor .

Změna tapety na iPhonu

 1. Přejděte do Nastavení > tapeta a klepněte na Přidat novou tapetu.
 2. Proveďte kterékoli z následujících akcí:
 3. Pokud na tapetu přidáváte fotku nebo náhodný výběr fotek a chcete jednu nebo více fotek přizpůsobit, postupujte podle pokynů v tématu Úprava fotky na zamknuté obrazovce.

Jak nastavit pozadi plochy Iphone : V aplikaci Nastavení klepněte na Tapeta. Klepněte na Přidat novou tapetu. Klepněte na Fotky, Lidé, Náhodný výběr fotek nebo Live Photo a vyberte vlastní fotografii. Tapetu si můžete vybrat taky z kategorií, jako jsou Počasí a astronomie, Kaleidoskop, Emotikony, Unity, Pride, Sbírky nebo Barva.

Jak něco odstranit z fotky iPhone : Otevřete na iPhonu aplikaci Fotky . Klepněte na Alba, potom na album Lidé a zvířata a pak na Vybrat. Klepněte na jméno člověka nebo zvířete, které chcete odebrat, a potom na Odstranit.

Jak odstranit pozadi na iPhone

Pozadí nebo barvu můžete z obrázku odstranit pomocí nástroje Odstranit pozadí.

 1. Klepnutím vyberte obrázek, potom klepněte na Odstranit pozadí (možná bude nejprve třeba klepnout na ). Pokud to bude možné, pozadí se automaticky odstraní.
 2. Proveďte některou z následujících akcí:
 3. Klepněte na Hotovo.


V části Nástroje obrázku na kartě Formát ve skupině Upravit vyberte Odebrat pozadí. Klikněte na úchyty na čarách ohraničení a přetáhněte čáru tak, aby uvnitř ohraničené oblasti byla část obrázku, kterou chcete zachovat, a mimo tuto oblast byla většina částí, které chcete odebrat.Sloučení duplicitních fotek a videí na iPhonu

 1. Klepněte na Alba a potom v oddílu Další alba klepněte na Duplicitní položky. Duplicitní fotky a videa se zobrazí vedle sebe.
 2. Chcete‑li duplicitní položky sloučit, klepněte na Sloučit a potom na Sloučit [počet] položek.

Co to je PNG : PNG je zkratka pro Portable Network Graphic, typ rastrového obrazového souboru. Tento typ souboru je oblíbený zejména u webdesignérů, protože podporuje grafiku s průhledným nebo poloprůhledným pozadím.