Antwort Jak se anglicky řekne autobus? Weitere Antworten – Co je busy v anglictine

Jak se anglicky řekne autobus?
1. zaneprázdněný , zaměstnaný , v jednom kole get busy pustit se do práce , začít se činit , dát se do toho I am very busy . Mám spoustu práce .autokary (turistické autobusy) – Jsou určeny pro nelinkový provoz na střední a i dlouhé trasy, podle objednávek na zájezdech a jiných dlouhých trasách. Konstrukcí jsou shodné buďto s autobusy meziměstskými, nebo dálkovými. Často jsou navíc vybaveny záchodem, televizí a větším prostorem pro cestující a zavazadla.Buš (anglicky bush) je označení pro typ venkovské krajiny v Austrálii, Novém Zélandu, Kanadě a Aljašce. Typicky jde o krajinu porostlou suchomilnými keři a nízkými stromy.

Kdy jede autobus anglicky : “When is the bus leaving” je možné když je tazatel přimo “u toho” – stojí frontu na zastávce, nebo se chystá na zastávku.

Co je Abbey

Abbey bylo původně belgické označení pro všechna svrchně kvašená piva, která byla vyrobena v řeholním a klášterním stylu.

Jak rict v anglictine že se mám dobře : I am quite well. mít se: Mám se dobře. I'm fine.

Minibus je silniční vozidlo, které se počtem míst k sezení řadí mezi mikrobus a malý autobus. Vyrábějí je častěji výrobci dodávkových automobilů než výrobci autobusů, protože minibusy mají často s dodávkovými vozy shodnou konstrukci.

První motorem poháněný autobus na světě spojil v roce 1895 město Siegen s obcemi Netphen a Deuz vzdálenými přibližně 15 kilometrů. Autobus Carla Benze vyjel poprvé na svou linku přesně 18. března 1895 v 6.26. S jednoválcovým benzínovým motorem o výkonu 5 hp zvládl autobusu tuto trasu za jednu hodinu a 20 minut.

Jaká je cesta anglicky

Dobrý den, když přijede návštěva a chci se zeptat: “Jaka byla cesta” tak je to: “How was your road”Jídlo do autobusu

Potraviny i pití byste měli mít přímo u sebe a připravené tak, aby bylo možné je bez problémů konzumovat. Ovocné saláty moc vhodné nejsou, stejně jako třeba jogurty. Co se naopak hodí, jsou opět klasické řízky, sendviče, muffiny a ne příliš měkké ovoce.Nejslavnější přechod pro chodce v populární hudbě, před nahrávacím studiem Abbey Road v severním Londýně se stal kulturní památkou ve středu 22. prosince. Fanoušci z celého světa denně pózují, aby se nechali vyfotit jako Paul, John, George a Ringo na obálce alba Abbey Road.

Otázku Klikni pro výslovnost"How are you" můžeme přeložit jako „Jak se máš “.

Jak odpovědět na how you doing : Yes, I do.

Kolik míst je v mikrobusu : Nejčastější cca 14–17místné minibusy v Česku vycházejí z dodávek Mercedes Benz Sprinter, Iveco Daily, Volkswagen LT/Crafter, Ford Transit (provedení „Bus M2“). Objevují se i menší, cca dvanáctimístné, minibusy VW Transporter, Fiat Ducato (Peugeot Boxer, Citroën Jumper), Ford Transit (do r. 2000).

Jaký řidičák na minibus

Pokud má auto více než 8+1 míst k sezení, potřebujete řidičský průkaz skupiny D1 nebo D ("řidičák na autobus"), a to bez ohledu na hmotnost vozidla. Pokud má méně než 8+1 míst a hmotnost do 3500 kg, stačí vám ŘP sk. B.

Z českých továren loni vyjelo celkem 4517 autobusů, o šesnáct procent více, než před rokem. „V počtu autobusů vyrobených v přepočtu na obyvatele jsme rozhodně na prvním místě na světě,“ říká ředitel Sdružení automobilového průmyslu Antonín Šípek. Na tisíc obyvatel připadá 0,43 autobusu.Odpověď poskytne zákon o silničním provozu, který uvádí, že počet osob starších 12 let nesmí překročit povolený počet přepravovaných osob. Tedy jedno sedadlo, jedno dítě. Pokud však budou přepravovány děti do 12 let, může jich být více než sedaček, ale limitující je maximální přípustná užitečná hmotnost vozidla.

Jak se rekne Vltava anglicky : Vltava {vlastní jméno}

Vltava {vl. jm.} the Moldau {vl. jm.}