Antwort Jak schovat Messenger? Weitere Antworten – Jak skrýt že jsem aktivní na Messengeru

Jak schovat Messenger?
Zobrazování vaší aktivity v Messengeru změníte, pokud kliknete po spuštění aplikace (stránka Chaty) na svůj profilový obrázek vlevo nahoře. Vyberte kategorii Aktivní stav a posunutím bodu zapnete nebo vypnete zobrazování vaší aktivity.Stačí na hlavní straně Messengeru kliknout vpravo dole na Já a zde zvolit Tajné konverzace. Odsud můžete všechny smazat nebo celou funkci vypnout.Jak po deaktivaci Facebook účtu deaktivovat Messenger:

 1. Na telefonu spusťte aplikaci Messenger.
 2. Nahoře klepněte na svůj profilový obrázek a pak na .
 3. Posuňte se dolů a klepněte na Víc najdete v Centru účtů.
 4. Klepněte na Osobní údaje.
 5. Klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu.
 6. Klepněte na Deaktivace nebo odstranění.

Jak se zneviditelnit na Messengeru : V liště chatu klikněte na ikonu ozubeného kolečka, vyberte možnost Vypnout/Zapnout aktivní stav a zvolte si mezi nabízenými možnostmi (Vypnout aktivní stav pro všechny kontakty/pro všechny, kromě…/pro určité kontakty).

Jak poznám že si mě někdo omezil na Messengeru

Pokud jste s uživatelem, kterého zablokujete, na Facebooku přátelé, odebere se z vašeho seznamu přátel. Profily nedostávají oznámení, že jste je zablokovali. Pokud jste ve skupinovém chatu s profilem, který jste zablokovali, zprávy od daného profilu se vám automaticky skryjí. Nebudou vám na ně chodit upozornění.

Jak vypnout aktivitu na Messengeru pro jednoho člověka : Pokud některého uživatele nechcete vídat v seznamu navrhovaných kontaktů na Messengeru (třeba nahoře v seznamu chatů nebo na kartě Lidé), můžete ho skrýt.

 1. V horní části seznamu Chaty nebo na kartě Lidé vyhledejte člověka, kterého chcete skrýt.
 2. Přidržte jeho fotku nebo jméno.
 3. Klepněte na Skrýt kontakt.

Skrytí přímé zprávy

 1. Spusťte na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Chat nebo Gmail . V Gmailu: Dole klepněte na Chat .
 2. V dolní navigační nabídce klepněte na Přímé zprávy .
 3. Podržte jméno požadované osoby. Skrýt konverzaci.


Když někoho omezíte: Nebudou vám chodit upozornění, když vám napíše zprávu. Když vám zavolá, nebude vám zvonit telefon. Nemůžete mu volat ani psát zprávy.

Jak poznam že si mě někdo zablokoval

Na to, že vás někdo zablokoval, může poukazovat několik skutečností:

 • U daného kontaktu se vám nebude zobrazovat poslední aktivita (funkce Naposledy) a stav online.
 • Nezobrazují se vám aktualizace stavů daného kontaktu.
 • Nezobrazují se vám aktualizace profilové fotografie daného kontaktu.

Pokud jste s uživatelem, kterého zablokujete, na Facebooku přátelé, odebere se z vašeho seznamu přátel. Profily nedostávají oznámení, že jste je zablokovali. Pokud jste ve skupinovém chatu s profilem, který jste zablokovali, zprávy od daného profilu se vám automaticky skryjí. Nebudou vám na ně chodit upozornění.Když někoho omezíte: Nebudou vám chodit upozornění, když vám napíše zprávu. Když vám zavolá, nebude vám zvonit telefon. Nemůžete mu volat ani psát zprávy.

K využívání nové funkce stačí mít nainstalovanou aktuální verzi Messengeru pro Android nebo iOS. Samotný postup odstranění odeslané zprávy je velmi jednoduchý. Nejprve dlouze klikněte na zprávu, kterou chcete smazat, a následně vyberte možnost „Odebrat“.

Jak poslat zprávu někomu kdo si vás zablokoval : Jako odesílatele můžete uvést např. „Anonym“ nebo „Tajné“. To, že jste blokováni v aplikaci Facebook Messenger nebo kdekoliv jinde, není důležité. Textová zpráva s anonymním odesílatelem bude doručena za každých okolností.

Jak poznam že si mě nekdo zablokoval v kontaktech : Na to, že vás někdo zablokoval, může poukazovat několik skutečností:

 1. U daného kontaktu se vám nebude zobrazovat poslední aktivita (funkce Naposledy) a stav online.
 2. Nezobrazují se vám aktualizace stavů daného kontaktu.
 3. Nezobrazují se vám aktualizace profilové fotografie daného kontaktu.

Jak poznat že si mě někdo zablokoval na Messengeru

Pokud jste s uživatelem, kterého zablokujete, na Facebooku přátelé, odebere se z vašeho seznamu přátel. Profily nedostávají oznámení, že jste je zablokovali. Pokud jste ve skupinovém chatu s profilem, který jste zablokovali, zprávy od daného profilu se vám automaticky skryjí. Nebudou vám na ně chodit upozornění.

Facebook momentálně nenabízí žádnou možnost, jak zjistit, kdo si vás zablokoval. Profil a příspěvky osoby, která si vás zablokovala, se vám zkrátka přestanou zobrazovat.