Antwort Jak odstranit účet na Facebook? Weitere Antworten – Jak smazat účet na Facebooku

Jak odstranit účet na Facebook?
Dále klikněte na „Nastavení a soukromí“, „Nastavení“ a v levém sloupci na „Vaše informace na Facebooku“, kde poté kliknete na „Deaktivace a odstranění“. Zvolte „Odstranit účet“, „Pokračovat v odstranění účtu“, „Odstranit účet“, zadejte své heslo a klikněte na „Pokračovat“.Smazání nainstalovaných aplikací

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Vyberte název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.Stačí se přihlásit a přejít na stránku s nastavením účtu: facebook.com/settings. Tam v sekci Obecné přejděte na řádek Správa účtu a vpravo klikněte na odkaz Upravit. Rozbalí se nabídka funkcí a níže najdete odkaz Deaktivace účtu.

Jak zrušit účet na Facebooku bez hesla : Pokud jste zapomněli heslo, můžete si vyžádat nové. Pokud nemáte přístup k e-mailu spojenému s účtem, přečtěte si, jak se dá účet znovu aktivovat. Pokud máte na Facebooku další profily, můžete taky odstranit a deaktivovat všechny profily, které k účtu patří.

Jak smazat Facebook a nechat si Messenger

Pokud jste měli Facebook účet a deaktivovali jste si ho, používání Messengeru Facebook účet neobnoví, ale vaši přátelé na Facebooku vám pořád budou moct psát zprávy. 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci Messenger, můžete si ji stáhnout, nebo můžete použít Messenger na webu Messenger.com.

Jak blokovat na Facebooku : Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“. Tady si můžeš vybrat, jestli chceš zablokovat konkrétního člověka, nebo jen upozornění na některé hry či události. Nemusíš se bát, že by si dotyčný pak stěžoval, že sis ho zablokoval/a, nedostane o tom totiž žádné upozornění.

Jak trvale odstranit účet v Centru účtů:

 1. Na hlavním profilu na Facebooku klepněte vpravo nahoře na .
 2. Posuňte se dolů a klepněte na Nastavení a soukromí.
 3. Klepněte na Víc najdete v Centru účtů.
 4. Klepněte na Osobní údaje.
 5. Klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu.
 6. Klepněte na Deaktivace nebo odstranění.


Jak Facebook stránce odeberu To se mi libí

 1. Přejděte na požadovanou stránku – klepněte na její název v kanálu příspěvků nebo ji vyhledejte.
 2. Pod úvodní fotkou stránky klepněte na Tohle se mi líbí.
 3. Pokud k tomu budete vyzvaní, klepněte na Odebrat To se mi líbí.

Proč mi nejde smazat Facebook

Nikde v nastavení sítě možnost odstranění účtu není. K permanentnímu odstranění se musíte doklikat přes Nápověda | Správa účtu | Deaktivace nebo odstranění účtu | Jak můžu svůj účet trvale odstranit. Pokud jej budete chtít odstranit, Facebook vás bude varovat, že už není cesty zpět.Jak upravit adresu stránky:

 1. Přihlaste se k Facebooku na počítači.
 2. Přepněte se na stránku, kterou chcete použít, a pak na ni přejděte.
 3. Pod profilovým obrázkem stránky klikněte na Informace.
 4. Vlevo vyberte Kontaktní a základní údaje.
 5. U adresy klikněte na a adresu změňte.

Jak obnovit Facebook účet, když se nemůžete přihlásit

 1. Přejděte na stránku Najít můj účet na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.
 2. Najděte účet, který chcete obnovit.
 3. Podle pokynů na obrazovce resetujte heslo k účtu.


Zkontrolujte, jestli jste zadali celé číslo mobilního telefonu včetně mezinárodního směrového čísla. Vynechte všechny nadbytečné nuly, znaménka plus (+) a jiné speciální znaky. Pokud máte pořád potíže, můžete se pokusit svůj účet obnovit: Přejděte na stránku facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.

Co se stane kdyz Deaktivuji Messenger : Messenger můžete používat i potom, co si deaktivujete Facebook účet. Pokud jste měli Facebook účet a deaktivovali jste si ho, používání Messengeru Facebook účet neobnoví, ale vaši přátelé na Facebooku vám pořád budou moct psát zprávy.

Jak zablokovat Facebook na mobilu : Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Posuňte se dolů, klepněte na Nastavení a pak na Heslo a zabezpečení.
 3. Přejděte do oddílu KDE JSTE PŘIHLÁŠENÍ.
 4. Vyberte relaci, kterou chcete ukončit, klepněte na a pak na Odhlásit se.

Jak poznám že jsem blokovaný na Facebooku

Facebook momentálně nenabízí žádnou možnost, jak zjistit, kdo si vás zablokoval. Profil a příspěvky osoby, která si vás zablokovala, se vám zkrátka přestanou zobrazovat.

Nikde v nastavení sítě možnost odstranění účtu není. K permanentnímu odstranění se musíte doklikat přes Nápověda | Správa účtu | Deaktivace nebo odstranění účtu | Jak můžu svůj účet trvale odstranit. Pokud jej budete chtít odstranit, Facebook vás bude varovat, že už není cesty zpět.Jak trvale odstranit účet v Centru účtů:

 1. Na hlavním profilu na Facebooku klepněte vpravo nahoře na .
 2. Posuňte se dolů a klepněte na Nastavení a soukromí.
 3. Klepněte na Víc najdete v Centru účtů.
 4. Klepněte na Osobní údaje.
 5. Klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu.
 6. Klepněte na Deaktivace nebo odstranění.

Jaký je rozdíl mezi To se mi líbí a sledovat : Pokud chcete v kanálu příspěvků dostávat novinky ze stránky, můžete ji sledovat. Pokud chcete stránku podpořit, můžete jí dát To se mi líbí. Když stránce dáte To se mi líbí, automaticky ji začnete sledovat. V kanálu příspěvků se vám tak budou zobrazovat její novinky.