Antwort Jak odinstalovat Facebook? Weitere Antworten – Jak odstranit Facebook

Jak odinstalovat Facebook?
V pravém horním rohu klikni na malou ikonu šipky a vyjede ti menu. Klikni na „Nastavení” a potom na „Vaše informace na Facebooku”. Klikni na „Deaktivace a odstranění”. Teď už jednoduše vyber „Odstranit účet”.Smazání nainstalovaných aplikací

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Vyberte název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Posuňte se dolů, klepněte na Nastavení a soukromí a pak na Nastavení.
 3. Klepněte na Osobní údaje a údaje o účtu.
 4. Klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu.
 5. Klepněte na Deaktivace a odstranění.

Jak smazat Facebook odkaz : Stačí se přihlásit a přejít na stránku s nastavením účtu: facebook.com/settings. Tam v sekci Obecné přejděte na řádek Správa účtu a vpravo klikněte na odkaz Upravit. Rozbalí se nabídka funkcí a níže najdete odkaz Deaktivace účtu.

Proč mi nejde smazat Facebook

Nikde v nastavení sítě možnost odstranění účtu není. K permanentnímu odstranění se musíte doklikat přes Nápověda | Správa účtu | Deaktivace nebo odstranění účtu | Jak můžu svůj účet trvale odstranit. Pokud jej budete chtít odstranit, Facebook vás bude varovat, že už není cesty zpět.

Proč zrušit účet na Facebooku : 1) Facebook zásadním způsobem určuje, co smíte a nesmíte vidět. Neukazuje vám příspěvky od přátel, skoro vůbec vám neukazuje příspěvky od stránek, kde jste se stali fanoušky. 3) Facebook (ale i jiné sociální sítě) vyvolává deprese, negativní pocity, lidé se na něm přetvařují, celé je to iluze a vymyšlený svět.

Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků. Vyberte Programy > Programy a funkce. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit.

Jak Facebook stránce odeberu To se mi libí

 1. Přejděte na požadovanou stránku – klepněte na její název v kanálu příspěvků nebo ji vyhledejte.
 2. Pod úvodní fotkou stránky klepněte na Tohle se mi líbí.
 3. Pokud k tomu budete vyzvaní, klepněte na Odebrat To se mi líbí.

Proč mi nejde deaktivovat Facebook

Nikde v nastavení sítě možnost odstranění účtu není. K permanentnímu odstranění se musíte doklikat přes Nápověda | Správa účtu | Deaktivace nebo odstranění účtu | Jak můžu svůj účet trvale odstranit. Pokud jej budete chtít odstranit, Facebook vás bude varovat, že už není cesty zpět.

 1. Přihlaste se k Facebooku na počítači.
 2. Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek.
 3. Vyberte Nastavení a soukromí a klikněte na Nastavení.
 4. Klikněte na Soukromí a pak na Vaše informace na Facebooku.
 5. Klikněte na Deaktivace a odstranění.

Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci Messenger, můžete si ji stáhnout, nebo můžete použít Messenger na webu Messenger.com. 2. Do aplikace Messenger nebo na web Messenger.com se přihlaste pomocí stejného e-mailu a hesla, které jste používali pro Facebook účet.

Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“. Tady si můžeš vybrat, jestli chceš zablokovat konkrétního člověka, nebo jen upozornění na některé hry či události. Nemusíš se bát, že by si dotyčný pak stěžoval, že sis ho zablokoval/a, nedostane o tom totiž žádné upozornění.

Jak smazat Facebook a nechat si Messenger : Pokud jste měli Facebook účet a deaktivovali jste si ho, používání Messengeru Facebook účet neobnoví, ale vaši přátelé na Facebooku vám pořád budou moct psát zprávy. 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci Messenger, můžete si ji stáhnout, nebo můžete použít Messenger na webu Messenger.com.

Jak se odhlásit na Facebooku : Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Posuňte se dolů, klepněte na Nastavení a pak na Heslo a zabezpečení.
 3. Přejděte do oddílu KDE JSTE PŘIHLÁŠENÍ.
 4. Vyberte relaci, kterou chcete ukončit, klepněte na a pak na Odhlásit se.

Jak odinstalovat systémové aplikace

Na Androidu stačí podržet prst na aplikaci a zvolit „Odinstalovat“. Na iPhonu a iOS zařízeních je postup podobný – podržte prst na ikoně aplikace, klikněte na zobrazený křížek a následně potvrďte smazání.

Kliknutím na tlačítko Start otevřete nabídku Start. Po otevření nabídky Start klikněte na položku Ovládací panely. Po otevření okna Ovládacích panelů klikněte v kategorii Programy na možnost Odinstalovat program. V zobrazeném seznamu vyberte program, který chcete odinstalovat/odebrat.Pokud chcete v kanálu příspěvků dostávat novinky ze stránky, můžete ji sledovat. Pokud chcete stránku podpořit, můžete jí dát To se mi líbí. Když stránce dáte To se mi líbí, automaticky ji začnete sledovat. V kanálu příspěvků se vám tak budou zobrazovat její novinky.

Kde najdu to se mi líbí : Jděte na Facebook – postačí www.facebook.com a přejděte na svůj profil. Pod fotografií v záhlaví najdete mezi obdélníčky ten s názvem „To se mi líbí“ („Likes“). Nemusí tam být případně hned vidět, takže si zkuste pomoci „trojúhelníčkem“ úplně vpravo.