Antwort Jak nejlépe uložit Fotky? Weitere Antworten – Kam nejlépe zálohovat fotky

Jak nejlépe uložit Fotky?
Cloudové uložiště je v podstatě nejspolehlivější možností, jak zálohovat svá data. Největší výhodou cloudu je, že k souborům máte přístup kdykoli a odkudkoli, stačí být online.Online úložiště pro vaše fotografie

 1. V dnešní době asi to nejpoužívanější na ukládání fotek, jak z vašeho foťáku tak i například z mobilu. Dropbox je na trhu už od roku 2007.
 2. Google Photos. Taková klasika, kterou znají snad všichni.
 3. iCloud.
 4. Adobe Creative Cloud.
 5. Microsoft OneDrive.
 6. Canon Irista.

Sluneční paprsky jsou také škodlivé, takže alba by neměla zůstat na okenním parapetu. Kam ukládat fotografie tak, aby byly v bezpečí a nebyly vystaveny vnějším vlivům Nejběžnějším řešením je uložit je doma, vždy na stinném místě. Brzy ale můžeme zjistit, že alb máme takové množství, že na ně doma už místo nenajdeme.

Kde zálohovat fotky z mobilu :

 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Vpravo nahoře klepněte na svoji profilovou fotku nebo iniciálu.
 4. Klepněte na Nastavení Fotek. Záloha.
 5. V části Nastavení klepněte na Zálohovat složky ze zařízení.
 6. Vyberte složky, které chcete zálohovat.

Jaký cloud na fotky

Mezi nejznámější patří:

 • OneDrive.
 • Google Drive.
 • Dropbox.
 • Box.

Jak ukladat fotky na cloud : V aplikaci Fotky na Macu vyberte Fotky > Nastavení a potom klikněte na iCloud. Zaškrtněte políčko Fotky na iCloudu. Vyberte některou z následujících voleb: Stáhnout původní položky do tohoto Macu: Na vašem Macu i na iCloudu budou uloženy verze fotografií v plné velikosti.

Kam vyhodit fotografie

 1. Fotky bývají nejčastěji vytištěny na speciální fotografický papír.
 2. Právě díky speciálním povrchovým úpravám nelze fotografie recyklovat, proto je vyhazujeme do směsného odpadu.


Kde sdílet své fotografie. Existuje mnoho služeb na sdílení fotografií, mezi ty nejznámější patří například Flickr, Fotky Google, Facebook nebo Instagram, z českých služeb můžete využít třeba Zoneramu, ambicióznější fotografové pak třeba galerii na FotoAparat.cz.

Kam schovat fotky v mobilu

Ruční zálohování Uzamčené složky

 1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem otevřete aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Přejděte na Knihovna Nástroje.
 4. Až k tomu budete vyzváni, použijte zámek obrazovky zařízení.
 5. Dlouhým stisknutím vyberte fotky nebo videa, které chcete zálohovat.
 6. Dole vyberte Zálohovat .

Přehled Google Disk tarifů s cenami:

1 TB – 299,99 Kč měsíčně/2 999,99 Kč ročně se slevou 17 % 2 TB – 599,99 Kč měsíčně 10 TB – 2 999,99 Kč měsíčně50 GB: 2,90 S/. 200 GB: 9,90 S/. 2 TB: 34,90 S/. 6 TB: 99,90 S/.

Když smažete fotku nebo video z Fotek na webu iCloud.com, smaže se také ze všech zařízeních, kde jsou zapnuté Fotky na iCloudu. Pokud si to rozmyslíte, máte 30 dní na obnovení smazané položky. Pak bude smazána trvale.

Co se nesmí házet do popelnice : Směsný komunální odpad

Nepatří sem: látky tekuté, nebezpečné odpady a jiné předměty, které by mohly ohrozit zdraví a bezpečnost osob. uhynulá zvířata, papír, sklo, plast, nápojové kartony, kovy, bioodpad.

V čem ukládat fotky : Jako univerzální úložiště může posloužit Google One. V něm si v rámci free verze s 15 GB úložného prostoru můžete synchronizovat zálohy pro váš Gmail, Google Drive nebo Fotky Google. Máte tak všechny dokumenty, videa a fotografie vždy při ruce, i když přecházíte z jednoho operačního systému do druhého.

Kam uložit fotky z počítače

Doporučujeme zálohovat fotky a videa do Fotek Google. Když budete zálohovat do Fotek a zároveň na Disk Google, budou se kopie fotek a videí ukládat na Disku. Zaberou tak víc místa v úložišti a navíc se může zpomalit nahrávání.

Fotky můžete zavěsit na provázky, světýlka nebo je jen nalepit na zeď, přichytit špendlíky na starý rám dveří nebo cokoli jiného, fantazii se meze nekladou. Kreativní jsou i fotoobrazy, kdy jsou snímky natištěny na plátno.Můžete využít i českou fotobanku ilustracnifotky.cz s vlastními fotografiemi ke stažení i pro komerční účely zdarma. Doporučuji tedy používat adresu pixabay.com pro stahování obrázků zdarma a pokud tam nenajdete vhodný obrázek, který potřebujete, tak zkuste některou placenou fotobanku, kterých existuje celá řada.

Jaký cloud zdarma : Tipy na cloudová řešení zdarma

 • Google Drive.
 • Dropbox.
 • Microsoft OneDrive.
 • Mega.
 • Apple iCloud.
 • Degoo.