Antwort Jak najit lidí podle jmena? Weitere Antworten – Jak vyhledat bydliště podle jména

Jak najit lidí podle jmena?
V klasickém nahlížení do katastru nemovitostí se podle jména vlastníka vyhledávat nedá. Důvodem je ochrana soukromí majitelů. Můžete však využít aplikaci Dálkový přístup do KN (funkce Evidence práv pro osobu) nebo obrátit se přímo na územní pracoviště daného katastrálního území.Nejsnadnější způsob, jak si někoho prověřit na internetu, je zadat jeho jméno do Googlu, Facebooku či jiné sociální sítě. Digitální stopa, kterou po sobě každý z nás ve virtuálním prostředí zanechává, může v některých případech k základní orientaci stačit.V případě, že je osoba aktivní na sociálních sítích, můžete také zkusit najít informace o ní na různých platformách, kde může mít profil, např. na Github, Stack Overflow, nebo Reddit. Vyhledávače, jako Google, Bing nebo Yahoo, mohou být také užitečným nástrojem pro hledání lidí.

Jak najít adresu člověka : Nejzákladnější (a někdy nejúčinnější) vyhledávací strategie, jak zjistit něčí adresu, je googlování. Zkuste následující varianty: „jméno příjmení“ e-mail nebo „jméno příjmení“ zavináč nebo „jméno příjmení“ kontakt.

Jak najít majitele domu

Vlastníka (pronajímatele) nemovitosti – bytu s jeho adresou zjistíte z výpisu z katastru nemovitostí, který vám na počkání vydají na jakémkoliv katastru nemovitostí, a to na základě sdělení adresy bytu.

Jak najít osobu podle jména na Facebooku : Hledejte přítele podle jména:

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Do vyhledávacího pole zadejte jméno přítele a vpravo dole klepněte na nebo .
 3. Nahoře klepněte na LIDÉ.
 4. Klepnutím můžete filtrovat podle kategorií Město, Vzdělání, Práce a Přátelé přátel.

Při vyhledávání něčí e-mailové adresy se ve výsledcích zobrazí i e-maily s aliasem tohoto člověka. Pokud chcete hledání omezit jen na původní e-mail, uzavřete vyhledávací kritéria do dvojitých uvozovek. Příklad: "from:[email protected]".

Postup (mobilní aplikace)

 1. V mobilní aplikaci Rodokmen přejděte na stránku s přehledem rodokmenu.
 2. Klepněte na ikonu lupy.
 3. Klepněte na druh vyhledávání, který chcete použít:
 4. Klepněte na Najít.
 5. V horní části obrazovky se nachází informace o zadaném příjmení.
 6. Projděte si výsledky vyhledávání.

Jak zjistit jestli někdo žije

Ministerstvo vnitra, krajský úřad, obecní úřad obce s rozšířenou působností nebo ohlašovna poskytuje na písemnou žádost obyvatele údaje z evidence obyvatel, které jsou vedeny k jeho osobě a k osobě blízké. K osobě blízké se poskytuje pouze údaj o datu, místu a okresu úmrtí, popř.Na webu cuzk.cz můžete najít také informace o bytu a jeho majiteli. Pokud znáte jméno majitele, jednoduše zjistíte, ve kterém bytě přesně bydlí.Spusťte sérii základních hledání v Googlu

Nejzákladnější (a někdy nejúčinnější) vyhledávací strategie, jak zjistit něčí adresu, je googlování. Zkuste následující varianty: „jméno příjmení“ e-mail nebo „jméno příjmení“ zavináč nebo „jméno příjmení“ kontakt.

Na stránce katastru nemovitostí https://nahlizenidokn.cuzk.cz/ klikněte na vyhledání stavby, nebo vyhledání parcely, podle toho, jaké údaje máte k dispozici. Ideálně svého vlastního domu, který řešíte. Objeví se údaje o nemovitosti.

Kdo je majitel : Majitel podniku (tzv. skutečný majitel) je fyzická osoba nebo jednotlivec, který podnik fakticky vlastní (přímo nebo nepřímo) nebo ovládá.

Jak najít člověka na FB : Aktualizované prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Do vyhledávacího pole zadejte jméno přítele a vpravo dole klepněte na nebo .
 3. Nahoře klepněte na LIDÉ.
 4. Klepnutím můžete filtrovat podle kategorií Město, Vzdělání, Práce a Přátelé přátel.

Jak najít lidi na Facebooku

Aktualizované prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Zadejte jméno přítele.
 3. Vyberte jméno. Pokud se vám dál nedaří přítele najít, vyzkoušejte tenhle postup.
 4. Pod jménem přítele klepněte na a přidejte si ho mezi přátele.


Pokud chcete upoutat něčí pozornost v e-mailu nebo pozvánce na schůzku, zadejte do zprávy nebo pozvánky symbol @ a potom jeho jméno. Když to uděláte, zvýrazní se jeho jméno a Outlook ho vyzve, aby ho přidal na řádek Do, aby si toho všiml, a vedle zprávy ve složce Doručená pošta přidá symbol @.Osobu můžete v databázi AISEO zkusit vyhledat podle jejího jména, příjmení a rodného čísla. V záhlaví části formuláře Osoba zaškrtněte políčko Rodného čísla. Vyplňte tři vstupní pole – všechny tři údaje jsou povinné: • Jméno – zapište křestní jméno hledané osoby. Příjmení – zapište příjmení hledané osoby.

Jak najit cloveka podle rodneho cisla : Při vyhledávání osoby v CEE je nyní možno vyhledávat osoby i zadáním jejich rodného čísla. Rodné číslo by mělo být v poli RC, na tvaru rodného čísla nezáleží, musí však jít o platné rodné číslo. Je-li na vstupu jak sloupec RC, tak jméno, příjmení a datum narození, vyhledávání dle RČ má přednost.