Antwort Jak nainstalovat Facebook do mobilu? Weitere Antworten – Jak se připojit na Facebook

Jak nainstalovat Facebook do mobilu?
Přihlášení na Facebook je jednoduché, stačí vyplnit na úvodní stránce jméno, e-mail, heslo, pohlaví a datum narození. Poté nový uživatel může najít již zaregistrované přátele na Facebooku pomocí automatického prohledání mezi svými e-mailovými adresami. Dalším krokem je zadání střední a vysoké školy a zaměstnání.Do svého chytrého telefonu si aplikaci Facebook můžete bezplatně stáhnout v Obchodě Google (Android) nebo v App Store (iPhone). Klikněte na odkaz a nainstalujte aplikaci do vašeho telefonu. Po instalaci se můžete přihlásit, pokud již máte svůj facebookový účet, případně můžete vytvořit úplně nový.Jak vytvořit Facebook účet

 1. Přejděte na facebook.com/r.php.
 2. Zadejte jméno, které používáte v běžném životě.
 3. Zadejte datum narození.
 4. Zadejte číslo mobilního telefonu. Pokud chcete radši použít e-mail, klepněte na Zaregistrovat se pomocí e-mailu.
 5. Klepnutím na Žena, Muž nebo Vlastní vyberte pohlaví.

Jak si přidat účet na Facebooku : Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Posuňte se dolů, klepněte na Nastavení a soukromí a pak na Nastavení.
 3. Dole klepněte na Centrum účtů.
 4. Klepněte na Účty.
 5. Klepněte na Přidat účty a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak bezpečně používat Facebook

Bezpečnostní zdroje a postupy, které vám na Facebooku pomůžou zůstat v bezpečí

 1. Heslo nikdy nikomu nesdělujte.
 2. Rozmyslete si, než něco zveřejníte.
 3. Upravte si nastavení soukromí a často je kontrolujte.
 4. Žádosti o přátelství potvrzujte jen lidem, které osobně znáte.
 5. Podezřelý obsah nahlašujte.

Proč mi nejde přihlásit se na Facebook : Zkontrolujte, jestli jste zadali celé číslo mobilního telefonu včetně mezinárodního směrového čísla. Vynechte všechny nadbytečné nuly, znaménka plus (+) a jiné speciální znaky. Pokud máte pořád potíže, můžete se pokusit svůj účet obnovit: Přejděte na stránku facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.

Pokud se chcete podívat na novinky o aplikaci nebo nainstalovat nejnovější verzi, přejděte na stránku Facebooku pro mobily nebo v telefonu navštivte obchod s aplikacemi (třeba iTunes App Store nebo obchod Google Play). Facebook si můžete otevřít taky v mobilním prohlížeči.

Návod na nastavení dvoufázového ověření na Facebooku

 1. Přihlaste se do svého soukromého účtu a klikněte na Nastavení.
 2. V levém sloupci vyberte Zabezpečení a přihlašování.
 3. Přejděte na Dvoufázové ověření a klikněte na Upravit.
 4. Zadejte nové heslo.
 5. Nastavení pomocí SMS ověření budete mít zřejmě už aktivní.

Kde stáhnout Facebook

Pokud se chcete podívat na novinky o aplikaci nebo nainstalovat nejnovější verzi, přejděte na stránku Facebooku pro mobily nebo v telefonu navštivte obchod s aplikacemi (třeba iTunes App Store nebo obchod Google Play). Facebook si můžete otevřít taky v mobilním prohlížeči.Na Facebooku si teď můžete vytvořit až čtyři další osobní profily, každý s vlastním uživatelským jménem a feedem.Facebook je komunita, jejíž členové používají svoji pravou identitu. Mít víc než jeden osobní účet je proti zásadám komunity na Facebooku.

 1. Ve skupině klepněte na .
 2. Posuňte se dolů a vyberte Nastavení skupiny.
 3. Posuňte se dolů na Spravovat diskuzi a vyberte Anonymní příspěvky.
 4. Zapněte možnost Anonymní příspěvky a úpravy příspěvků ještě před zveřejněním zkontrolují a schválí správci nebo moderátoři.
 5. Klepněte na Uložit.

Na co si dát pozor na Facebooku : nesmíte s nikým sdílet heslo svého profilu (koukám se na vás, milé profily Janička Petr Novákovi) nesmíte bez předchozího souhlasu FB automatizovaně používat či shromažďovat data uživatelů dáváte FB povolení dále používat vámi vytvořený a sdílený obsah.

Jak obnovit účet na Facebooku : Přejděte na stránku Najít můj účet na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů. Použijte počítač nebo mobilní telefon, ze kterého jste se k Facebook účtu už dřív přihlašovali. Najděte účet, který chcete obnovit. Hledat můžete podle jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla.

Jak se přihlásit na Facebook bez telefonního čísla

Poznámka: Pokud nemáte číslo mobilního telefonu, můžete si namísto toho vytvořit účet přes e-mailovou adresu. Než se pokusíte vytvořit účet, zkontrolujte, že jste odhlášení ze všech stávajících účtů.

Stahování aplikací do zařízení Android

 1. Otevřete Google Play. V zařízení použijte aplikaci Obchod Play .
 2. Najděte požadovanou aplikaci.
 3. Chcete-li prověřit její spolehlivost, podívejte se, co o ní říkají ostatní uživatelé.
 4. U vybrané aplikace klepněte na Instalovat (aplikace za 0 Kč) nebo na cenu.

Pokud máte dostupných méně než 100 MB, můžete uvolnit místo odinstalací některých aplikací a pak se pokusit o nové stáhnutí. Další možností může být přesunout aplikaci Facebook v telefonu s Androidem na kartu SD. Zrušte stahování a potom ho znovu spusťte. Odhlaste se od Facebooku a pak se pokuste o nové stáhnutí.

Jak zjistím kdo si prohlíží můj profil na Facebooku : Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.