Antwort Co znamená klávesa F5? Weitere Antworten – Co dělá F5

Co znamená klávesa F5?
Jedná se tedy vždy o reload stránky, chcete-li aktualizaci či znovunačtení webu. Prvním důvodem, proč je F5 mou nejpoužívanější klávesou, je práce. Zkopíruji-li upravené zdrojáky na FTP, nebo pokud ladím web na lokále, pak je právě F5 klíčem k radosti či rozčarování.Informace o zkratce '(Fn) ALT+F4'

Význam: Zavření okna.Pokud se na obrazovce zobrazí ikona snížení hlasitosti, znamená to, že klávesu F5 lze použít jako klávesovou zkratku. Stisknutím klávesy Fn vypněte funkci klávesové zkratky. Znovu stiskněte klávesu F5. Pokud se prohlížeč obnoví, znamená to, že klávesa F5 funguje jako funkční klávesa.

Co dělá klávesa F6 : Zavření podokna úloh. Zavření podokna úloh pomocí klávesnice: Opakovaně stiskněte klávesu F6, dokud nebude vybráno podokno úloh. Stiskněte kombinaci kláves Ctrl+mezerník.

Co je to F5

Informace o zkratce 'F5'

Význam: Aktualizace otevřeného okna.

Co znamená Ctrl F5 : Pomocí klávesové zkratky Ctrl+F5 si může uživatel zobrazit specifikaci sortimentu, tzn. doplňující informace k sortimentu jako např. dodací číslo, posledního dodavatele, hlavního dodavatele, pomocná čísla, 1.

Stisknutím F9 provedete obnovu v programu Microsoft Word nebo v Excelu přepočítáte jednotlivé archy. F9 se dá také využít v programu Microsoft Outlook.

Pomocí klávesové zkratky Ctrl+F5 si může uživatel zobrazit specifikaci sortimentu, tzn. doplňující informace k sortimentu jako např. dodací číslo, posledního dodavatele, hlavního dodavatele, pomocná čísla, 1.

Co dělá F12

F12 → Otevře okno "Uložit jako" Ctrl + F12 → Otevře dokument v tomto programu. Shift + F12 → Uloží dokument (stejně jako zkratka Ctrl + S) Ctrl + Shift + F12 → odrážkového seznamu.Chcete-li prohledávat dokument, je k dispozici Ctrl + F a chcete-li nahrazovat text, tak rovnou Ctrl + H.F11. Tato klávesa najde své největší využití v internetových prohlížečích. Jejím stiskem se aktivuje režim celé obrazovky (fullscreen mode). Pro vrácení stránky do původního zobrazení je opět třeba stisknout F11.

Control-O Vloží za kurzor nový řádek.

Co dělá Ctrl n : Pokud chcete například vytvořit nový obrázek v Malování, stiskněte CTRL + N. Poznámka: Na dotykové klávesnici budete muset stisknout CTRL, aby se zobrazily některé klávesové zkratky.