Antwort Co zeštíhluje? Weitere Antworten – Jaká barva zeštíhluje

Co zeštíhluje?
Černá není oblíbená jen protože opticky zeštíhluje. Stejně jako ostatní barvy, o kterých jsme se zde bavili, i černá působí na ostatní podprahově a je mnohem silnější, než jste si mysleli! Už tušíte, proč každý den saháte po černých šatechAni světlým barvám se ale nemusíte vyhýbat. Jen je nepoužívejte na problémové partie. Pokud máte větší pozadí, kalhoty zvolte tmavé a top může být světlý. Takové kontrasty vám pomohou opticky „rozbít” siluetu a zvýraznit pas.7 tipů, jak se vkusně oblékat i s pár kily navíc!

 1. Změňte svůj přístup k oblékání
 2. Vrchní díly jsou klíčové
 3. Vytvořte iluzi delší a vyšší siluety.
 4. Zvýrazněte pas.
 5. Přidejte si do skříně ty správné šaty.
 6. Vybírejte padnoucí velikosti.
 7. Spodní prádlo, které stojí za to.
 8. 6 nejlepších receptů na osvěžující domácí nanuky.

Jak opticky zeštíhlit postavu : Výstřih do véčka zúží oblast ramen a zdůrazní vertikální linii postavy. Důraz na horizontálu, jako jsou horizontální pruhy a další vzory, tělo rozšiřuje. Naopak když se zaměříte na vertikálu, tělo opticky zúžíte.

Jaká barva uspává

Teplou bílou barvu doporučujeme do místností, kde chcete odpočívat. Podvědomě tato barva uspává, a proto nepatří do pracoven a dalších místností, kde se potřebujete soustředit. Denní bílá barva se udává v hodnotách mezi 3 500 až 4 500 K.

Která barva rozšiřuje : Bílá barva rozšiřuje a odlehčuje prostor, a proto se doporučuje především do menších místností, které opticky zvětší.

Skvělou volbou jsou dlouhé šaty, které zajistí, že se silueta opticky prodlouží. Délka šatů totiž přímo ovlivňuje to, jak vypadá silueta. Dlouhé šaty (i ve velkých velikostech) opticky prodlouží nohy, a co víc, zeštíhlí siluetu.

Vhodný je případně i kostýmek nebo společenské kalhoty a halenka. Bolerko nebo šátek, pod který schováte holá ramena, se Vám bude hodit. Rozhodně je dobré na sebe nestrhávat pozornost příliš odvážným výstřihem, fosforeskujícími barvami nebo cinkajícími ozdobami.

Co nosit k teplákům

Ideální je, když si k takovým teplákům obléknete nějaké volnější stylové tričko s nějakým originálním potiskem. Dále se k teplákům hodí kožená nebo koženková bunda, plátěné tenisky, batoh, midi kabelka, crossbody s řetízkem.Boty, kalhoty i triko mají být v jedné barvě. Zapomeňte na bokové kalhoty. Radši si vyberte kalhoty, šortky nebo pouzdrové sukně s vysokým pasem, který zakryje špeky, zvýrazní ženské tvary a navíc prodlouží nohy.Bez sklapovaček i hladovění. Sedm rad, jak se zbavit tuku na břiše

 1. Přidejte do svého jídelníčku vlákninu.
 2. Posilujte břišní svaly, ale trochu jinak.
 3. Vhodné sacharidy.
 4. Všestranný pohyb.
 5. Méně sladkých drinků a alkoholu.
 6. Začněte, nepřehánějte to a hlavně vydržte.
 7. Pryč s fastfoodem, přivítejte dobré tuky.


V jejich případě budou dobrou volbou šaty jednoduchého střihu nebo dobře padnoucí na tělo. Vyplatí se zvolit šaty po kolena, které odhalí nohy. Nižším ženám se doporučují šaty se vzory, které odvedou pozornost od nedostatků postavy. Dobrým řešením jsou také plus size šaty v klasických, nadčasových a tlumených barvách.

Jaká je barva smrti : Černá je symbolem smrti, zkázy, tmy a smutku. Spojení se smrtí a koncem paradoxně platí i pro bílou, ale zatímco bílá je chápána jako očištění a začátek nové cesty po konci, černá v sobě nic jiného než smrt a nicotu nenabízí. Kromě smrti je i barvou zla.

Jaká je barva života : Zelená je klidná a harmonická barva, která symbolizuje zdraví a bezpečí. Je hlavní barvou přírody, kterou si bez zelené ani nedokážeme představit. Jaké jsou její další charakteristiky Skrze spojení s přírodou o zelené uvažujeme i jako o barvě života a životní energie.

Která barva je uklidňující

Modrá a zelená uklidňují, zvláště pak světlé odstíny zelené nám k tomu dodávají ještě nový elán a energii. To má svůj původ nejspíš v tom, že se v přírodě vyskytují nejčastěji. Žlutá a oranžová barva vyvolávají pocit tepla a optimismu, jsou to barvy radosti a vitality.

Bílá barva zvětšuje a odlehčuje prostor, a proto se doporučuje především do menších místností, které opticky zvětší. V kombinaci s jemnými modrými odstíny působí velmi chladně. Netečná, smutná, spojená s představou chudoby a pokory, neutralitou, hranicí mezi prostory.Rozhodující při výběru šatů pro plnoštíhlé ženy je především jejich délka. Délka by měla být těsně nad kolena. Když se najdou šaty hezky zvýrazňující pas, které z dámské figury vytváří takzvané přesýpací hodiny, vyhráli jste. Tyto požadavky hezky splňují dnes velice moderní zavinovací šaty.

Jaké vzory zeštíhlují : Vodorovné proužky tam, kde potřebujeme určité partie rozšířit nebo postavu opticky zkrátit. Svislé proužky se celkově používají pro docílení efektu prodloužení a zúžení postavy. Zaměřte se i na velikost proužků! Jemné tenké proužky opticky prodlužují a ve svislém provedení jednoznačně zeštíhlují.