Antwort Co je to šlágr? Weitere Antworten – Co je šlágr

Co je to šlágr?
Šláger Originál je „československá lidová televize“, s velmi různorodým programem, kde se hrají především dechovky a kapela Peterka a spol. Šlágr TV, spol. s r.o.Zatímco klenot a šperk k nám přišli z předchůdců moderní němčiny, šmuk pochází z němčiny dosud používané. Stejně vyslovované a ovšem trochu jinak psané Schmuck tam znamená ozdoba, okrasa, šperk, skvost a pokud se to slovo použije jako přídavné jméno, znamená půvabný, milý.Spas je národní arménská polévka. Kdokoliv ze štábu ji ochutnal, pěl pouze chválu. Do kastrolu dáme jogurt, zakysanou smetanu, vodu a předem namočené a propláchnuté kroupy (3 hodiny nebo přes noc).

Co je to štafl : Stanoviště taxislužby (taxistanoviště, slangově štafl) je místo určené ke stání či zastavování vozidel za účelem nabízení taxislužby.

Kde vysílá šlágr

Šlágr TV se vrátila do DVB-T a DVB-T2, vysílá v sítích Digital… https://televizniweb.cz/slagr-tv-se-vratila-do-dvb-t-a-dvb-t2. Obnovení terestrického vysílání se netýká programu Šlágr 2. Hlavní program Šlágru je od soboty dostupný v Regionální síti 7 (DVB-T), Přechodové síti 13 a multiplexu 24 (DVB-T2).

Kde se natáčí šlágr : Přes dva a půl tisíce milovníků lidových písniček pro starší a pokročilé se usadilo na sedadla na zimním stadionu v Karviné, kde v pondělí odpoledne probíhalo natáčení letošní Silvestrovské Šlágr revue.

Smýkat znamená pohybovat se smykem, slovo smýčit má význam uklízet. 3. Smyčka, přesmyk, přesmyčka, smyčec, průsmyk.

Synonyma ke slovu skoupý jsou: lakomý, nemístně šetrný, skrovný (skromný).

Na jaké frekvenci vysílá šlágr

Jak nás naladit Celoplošné pozemní digitální vysílání v České a Slovenské republice. Přes satelit 12.363 MHz, vertikální polarizace, SR 29500, FEC 3/4 DVB-S2. K příjmu přes satelit NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÁ DEKODOVACÍ KARTA, ŠLÁGR TV JE VOLNĚ SE ŠÍŘÍCÍ PROGRAM.Karel Peterka je jedním z jednatelů společnosti Šlágr FNDB, druhým jednatelem firmy je Jan Peták. Držitelem vysílacích licencí pro programy Šlágr TV a Šlágr 2 je společnost Šlágr TV. Dosud ji ovládali manželé Peterkovi přes společnost Česká muzika (od jara 2019 byl Karel Peterka jediným vlastníkem České muziky).Co to znamená dmýchat dmýchat = rozfoukat. Kovář rozdmýchal v peci oheň.

Když se někde nachomýtneme, znamená to, že se tam ocitneme náhodou, k něčemu se přimotáme.

Co to znamená bedlivý : bedlivý příd. 1. bdělý, pozorný, obezřelý, opatrný, ostražitý, pečlivý: b. pozorovatel; b.

Co to je kastlík : Takto jednoduše se nazývá zařízení umístěné na spodní straně plováku, do kterého se zasouvá vyjímatelná ploutvička. Existuje několik různých systémů používaných různými výrobci. Tyto systémy jsou navzájem nekompatibilní. Ploutvička se do něj zasune a zajistí plastovou pojistkou, připevněnou na provázku.

Kde naladit Šlágr TV

Jak nás naladit Celoplošné pozemní digitální vysílání v České a Slovenské republice. Přes satelit 12.363 MHz, vertikální polarizace, SR 29500, FEC 3/4 DVB-S2. K příjmu přes satelit NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÁ DEKODOVACÍ KARTA, ŠLÁGR TV JE VOLNĚ SE ŠÍŘÍCÍ PROGRAM.

End of dialog window. Předloni založil majitel Šlágru Karel Peterka s touto firmou společný podnik Šlágr FNDB, který je od září 2019 jediným vlastníkem vydavatelství Česká muzika.Dne 19. listopadu zahájí pilotní celoplošné vysílání televize Šlágr. Případný přechod do standardního vysílání je předběžně plánován na duben následujícího roku. Celoplošné vysílání ve třetím multiplexu umožní televizi Šlágr šířit svůj program na 93,5% část území ČR.

Co to je smýkat : Smýkat znamená pohybovat se smykem, slovo smýčit má význam uklízet. 3. Smyčka, přesmyk, přesmyčka, smyčec, průsmyk.