Antwort Co je ponuka po slovensky? Weitere Antworten – Co znamená ponuka

Co je ponuka po slovensky?
menu , nabídka ( přehled možností ap .)velbloud, Velbloud dvouhrbý, dromedár jsou nejlepší překlady "ťava“ do čeština.půda, podkroví, podstřeší jsou nejlepší překlady "povala“ do čeština.

Co je slovensky tovar : 1. náklad ( zboží ap .)

Co je to osudí

Slovník spisovného jazyka českého (1960–1971) uvádí dva významy: 1. ‚uzavřený otáčivý buben, do něhož jsou při tahu uložena čísla vydaných losů ap. ' (vytáhl z osudí šťastný los); 2. ‚schránka na hlasovací lístky; urna' (volební osudí je připraveno).

Co je to apanáž : pravidelný příspěvek na úhradu osobních potřeb, kapesné: Matka mu mohla posílat jen skromnou apanáž.

Bulvy mají nasládlou, poněkud peprnou chuť. Konzumuje se vařený, v polévkách a přílohách, mladé bulvy jsou chutné i za syrova. Na středním Slovensku se tradičně pěstuje tato rostlina (žlutomasá odrůda) a známá je pod názvem kvaka (fem.).

Okolí

kachna f
kačica f
phr
kachna divoká ( zool .) kačica f divá novinářská kachna výmysel m , novinárska kačica f Pekingská kachna ( pokrm ) pekinská kačica

Co je slovensky Priečinok

Zaslechli jste někdy slovenský výraz „priečinok“ též folder nebo directory.řasa. Veľmi veľké tmavé oči sú chránené dlhými vytočenými mihalnicami. Má velikánské tmavé oči chráněné dlouhými zakroucenými řasami.bez, bezy, Bez jsou nejlepší překlady "baza“ do čeština.

Překlad "morče" do slovenština. morča, morské prasiatko, morčatá jsou nejlepší překlady "morče“ do slovenština.

Co to je anabáze : Slovo anabáze je původem z klasické řečtiny. Dnešním základním významem slova anabáze je dlouhá a obtížná cesta vojska, v českém prostředí se v tomto významu nejčastěji používá ve spojení sibiřská anabáze.

Jak se řekne slovensky kotě : Okolí

kotě n
1. mačiatko n
2. ( oslovení dívky ) kočka f , cica f

Co je slovensky Prívarok

Prívarok je jeden z typických pokrmů slovenské kuchyně. Název nelze přeložit do češtiny a sám pokrm nejde zcela přirovnat k žádnému známému jídlu. Je to něco mezi hustou polévkou, teplou přílohou a omáčkou. Jde o syté, výživné a poměrně levné jídlo.

Překlad "heřmánek" do slovenština. rumanček, harmanček, heřmánek jsou nejlepší překlady "heřmánek“ do slovenština.Establishment [establišment] je nejvyšší vrstva politicky, hospodářsky a společensky vlivných osob, také vládnoucí politický režim, jehož přirozeným zájmem je udržení statu quo, případně skupina lidí, která ovládá určitou oblast činnosti (sportovní establishment, literární establishment, kulturní establishment atp.).

Co je to maďarsky igen : Myslím , že ano / ne . Myslím , že ano . Gondolom ( igen )., Azt hiszem , igen . Myslím , že ano / ne .